Advert
Advert
Advert

Aysel Savaş Bilir; Güvenç’e destek zamanı

Karaköprü Belediye Başkan Aday Adayı Aysel Savaş Bilir Ankara Dönüşü Ş.Urfa Havalimanında Büyükşehir Adayı Şanlıurfa Eski Valisi ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç hakkında açıklamalarda bulundu.

Aysel Savaş Bilir; Güvenç’e destek zamanı
Aysel Savaş Bilir; Güvenç’e destek zamanı

Bilir; “Memleketimizin geleceğine bakmalıyız, Biz kimliğe değil icraata bakarız. Sadece kimliğe takılırsak büyük yanılgıya düşeriz. Valimiz urfalı olmayabiliyor milli eğitim müdürümüz urfalı olmayabiliyor bu örneği çoğaltabiliriz emniyet amirimiz,muayene olduğumuz doktorumuz,çoçuğumuzun öğretmeni, herhangi yöneticimiz, damadımız ,gelinimiz vs.. Urfalı olmayabiliyor da neden belediye başkanımız illa urfalı olsun diye diretiyoruz? Birde farklı pencereden bakalım. İstanbul’daki tüm vekiller istanbullu mu ya da belediye başkanlarını hepsi istanbullu mu?

Sayın Başbakanımız istanbul belediye başkanlığı yaptı ama rizeli, Sayın Melih Gökçek Ankara belediye başkanlığı yapıyor ama aslen Urfalıdır.

İşte bu örnekler gösteriyor ki gelişen şehirler isme veya kimliğe takılmadan hizmete bakıyorlar. Bizde memleketimizi düşünelim ve kimsenin dolduruşuna gelmeyelim. Nu şekilde davrananların beklide maddi manevi kayıpları olacak ki, hizmet yerine başka şeyler öne çıkarıyorlar.

 

Biz Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın nereli olduğuna değil neler yapabileceğine bakalım. Celalettin Güvenç bey, Kahramanmaraş veya Manisa’dan da aday olabilirdi. Hatta valilik görevini sürdürebilirdi. Ancak Urfalıya hizmet etmek isteyen değerli insana sahip çıkmalı ve yardım etmeliyiz.

Hep beraber bir kez daha düşünelim çocuklarımız, torunlarımız, memleketimiz için kimsenin oyununa gelmeden akli selim davranıp Güvenç beye tam destek vermeliyiz” diyerek Ankara’da temaslarda bulunduğunu ve Karaköprü halkının kendisine büyük bir teveccüh gösterdiklerini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu