Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Aylin Vali, Kadın Kültür Merkezi temsilcileri ile vedalaştı

Aylin Vali, Kadın Kültür Merkezi temsilcileri ile vedalaştı

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Kadın Kültür Merkezi birim sorumluları ile vedalaştı.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2015 Cuma 18:53
Aylin Vali, Kadın Kültür Merkezi temsilcileri ile vedalaştı


3 yıl boyunca Şanlıurfa vali yardımcılığı görevini yürüten Şanlıurfa vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman, 28 Haziran 2015 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vali Yardımcısı ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Mersin Vali Yardımcılığına atandı.
Atanmasının ardından kent merkezindeki sivil toplum kuruluşlarına veda ziyaretleri gerçekleştiren Duman, bugün ise valilik toplantı salonunda kadın kültür merkezi birim sorumluları ile vedalaşmak için bir araya geldi.
Gerçekleşen veda ziyaretine vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, İl Müdür Yardımcısı Faruk Cömert, Kadın Kültür Merkezi birim sorumluları katıldı.
Vali yardımcısı Duman, “Şanlıurfa’daki 3 yıllık görev süremde çok huzurlu bir çalışma ortamı geçirdiğimi düşünüyorum. İşimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bu süre içerisinde bize destek olan bütün kamu kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ise, Vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman’a, aile ve sosyal politikalar il müdürlüğüne bağlı kadın kültür merkezlerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görevlerinde muvaffakiyetler diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da oto hırsızlık şebekesi yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com