Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Aykırı Yazardan Aykırı Yazı...

Aykırı Yazardan Aykırı Yazı...

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2010 Perşembe 17:36
Aykırı Yazardan Aykırı Yazı...

Son yazıma erkeklerden tahmin edemeyeceğiniz kadar olumlu mailler aldım. Aslında onlar da herşeyin farkındalar, ama kabullenmek, farklı düşünmek ve değişime yönelmek zor geliyor…

Şimdilerde Slav kadınlarla evlenenler, en geç on sene içinde boşanmış olacaklar.

Nereden biliyorum? 70’li-80’li yıllarda Türk erkekleri „Alman kızları Türk kızlarından her yönden çok daha iyiler!“ diyerek evlenmişler(di) çünkü…İstisnalar her zaman vardır ama birçoğu boşandılar. Çocukları Alman gibi, domuz eti yiyenler, müslüman olmayanlar var. Bazıları hiç Türkçe bilmiyorlar, babalarını tanımıyorlar. İsimleri mesela „Tarkan Yılmaz“ olabiliyor ama aynen Alman gibiler. Slav kadınlarıyla çocukları olan Türklerin de geleceği böyle diye düşünüyorum.

Bu kadar çok ahlaksızlık hangi kadınlarla yapılıyor?

Sadece matematiksel olarak hesaplarsak…

Diyelim ki…

Türkiye’de 5 milyon bekar erkek ,

3 milyon
fokur-fokur kaynayan liseli erkek,

3 milyon da hanımını aldatan evli erkek var…-Sayıları kafadan atıyorum-
TOPLAM  11 milyon erkeğin çok kaba bir tahmin ile
4 milyonu TURIST kadınlarla FUHUŞ işliyorlarsa, KALAN 7 milyon erkek KİMLERLE FUHUŞ işliyorlar sizce? Etrafınızdaki müslüman kızlar ve kadınlarla!

Toplum, fuhuş işleyen erkekler yüzünden bozuluyor! Onlar namuslu olsalar, kızlar onlara tecavüz mü edecekler sanki!?

Lütfen ikiyüzlü olmayın, bekaret diye delirmeyin. Siz temiz misiniz ki, kızlardan bunu bekliyorsunuz!?

Müslüman erkeklere kim “Bakire kız ile evleneceksiniz” diye garanti verdi? Siz bakire kızlara layık değilsiniz ki! Kur’an’da bile bu uygun görülmüyor! Böyle beklentisi olan kayınvalide ve kayınbabalar da bu isteklerinden vazgeçsinler!

Bu gerçekleri de kabullenin!

1- Birçoğunuz TAM BAKİRE ile evlenmedi.

2- Birçoğunuz bakire ile evlenmedi. Tesettürlü-tesettürsüz, çalışan/okuyan-evde oturan kız/kadın, köylü/şehirli diye ayırım yapmıyorum bile!

3- Evli-kadın/erkek-dindar/dindar olmayan-şehirli/köylü farketmez, aldatılanlar var!

4- Başında tülbent ve ellerinde tesbih ile oturan babaanne-anneanneleriniz dahi gençliklerinde nikahsızken „Birşeyler/Herşeyler” yapmış olabilirler! Anneleriniz, kızkardeşleriniz ve hanımlarınız dahi EVLENMEDEN EVVEL –değişik erkeklerle- böyle hatalar yapmış olabilirler. Akrabanız olmayan kadınlara –ne yaparlarsa yapsınlar- “Ahlaksız-Fahişe” diye küfrederseniz, kendi akraba hanımlarınıza da aynı küfrü söylemiş oluyorsunuz! Hem bu günahınızın cezasını çok acı şekilde çekeceksiniz, er veya geç!

5-
Anneniz, kızkardeşiniz veya hanımınız Tayland’ın turistik bölgesinde fakir bir ailenin kızı olsalardı, sizce şu anda “Hangi mesleği” yapıyor olacaklardı? Orada 8 yaşından itibaren iğrenç Avrupalı turist erkeklerle fuhuş yapmak zorunda kalan körpecik kızların ne suçu vardı?!
Siz bu „Namus“ meselelerine kafayı fazla takmayın bakalım! Allah’ın size MÜSLÜMAN ÜLKEDE verdiği imkanlar ve nimetler için yatıp-kalkıp şükredin!!!


Erkeklerin bahanelerine toplu bir cevap:

Kendimizi tutamıyoruz, aşırı arzuluyoruz! Cevap: Kızlar/kadınlar da aynen böyleler!
Ne yapayım, Slav kadınına fena şekilde aşık oldum! Cevap: Müslüman kızlar/kadınlar da gayri-müslim erkeklere aşık oluyorlar, onlar kendilerini nasıl tutuyorlar?

Erkeklerin cinsel durumları ayrı! Cevap:  Bu yalanı kim uydurdu? İyi ahlaklı-namuslu erkekler/kadınlar kendilerini nasıl frenleyebiliyorlar? 

Fıtratımız „Taze ve güzeli istiyor“. Cevap: Kızlar/kadınların fıtratı da aynısını istiyor! Yaşlı erkeğin sadece parasına-makamına aşık oluyorlar, istisna olarak yaşlı erkeğe aşık olanlar var. Sadece bilinçli kadınlar fazla yakışıklı olmayan erkeği tercih ederler. Yazı uzadığından “Fıtrat“ ve „Tercihler“ hakkında fazla açıklama yapamayacağım.

Kadınların daha namuslu olmaları lazım! Cevap: Nerede yazıyor bu, ayet veya hadis mi? Kadın ve erkek, her ikisi de aynı derecede ahlaklı olmaları lazım! Erkeklerin zinası affedilebiliyorsa, kadınların zinası da affediliyor!

Erkek bakire olmayanla evlenirse, hayalinde „Eski yaşanmışlıklar“ canlanır- bu düşünceye dayanamaz,  kadından tiksinir ve içinde ona karşı hep öfke olur! Hanımının sadakatine güveni olmaz! Erkekler böyle birşeyi asla kabullenemezler, affedemezler! Cevap: Allah bile affediyor, sen kimsin de affedemiyorsun?! Müslüman kızlar/kadınlar da AYNI DUYGULARI yaşıyorlar, onlar nasıl dayanabiliyorlar?!! Aslında erkeklerin her an sadakatsiz olma ihtimali daha yüksektir! Hem dul Rus karılarını nasıl kabullenebiliyorsanız, dul müslümanları da aynen öyle kabullenebilirsiniz!

Müslüman erkeğin gayri-müslim kadınla evlenmesi helal, ne karışıyorsun? Cevap:  Ben şimdiki şartlar içinde bunun „Çok helal“ olduğunu zannetmiyorum, hocalara sorun isterseniz. Çocukların hristiyan gibi büyümelerine izin var mı?

(Anne-babanın boşanma durumu VEYA müslüman babanın çocuğuyla yeteri kadar ilgilenememe ihtimali!). Hocaların cevabını yorum olarak yazarsanız sevinirim.

Biz o Slav kadınlarını „Kurtarıyoruz, müslüman etmeye uğraşıyoruz!“ Cevap: Oğluuuum, kimi kandırıyorsun sen?!!! Sen kendin müslümanlığını doğru-dürüst yaşamıyorsun, başkalarını kurtarmak sana mı kalmış! Yalan bari söyleme! Slav karıları müslüman olacak diye bekleyene kadar yıllar geçiyor, çocuklarınız gayri-müslim gibi büyüyor. Müslüman olarak büyümüşler bile Kur’an ve ahiretten şüphelenirken, elalemin müslüman olma derdi sana mı kalmış, şehvet için bahane uydurmayın!

Sana ne, benim hayatım, istediğimle evlenirim! Cevap: Ama sonuçta bu pisliklerin-problemlerin ucu topluma bulaşıyor! Müslüman toplum bilinçli şekilde çoğalamıyor, cahilleşiyor, hatta gavurlaşıyor! Müslüman kızlar da evlenemiyorlar! Ahlaksızlıklar da çoğalıyor!

Genç kız ile istediğim kadar çocuk sahibi olabilirim, hem bana daha çok bağlanır, yaşlandığımda da bakar! Cevap: Hemşireyle  mi evleniyorsun, sevdiğinle mi? Elinde garanti belgesi mi var? İstediğin kadınla evlen, Allah’ın yaratmak istediği kadar çocuk sayısı olacak. Genç kız seni daha çabuk terkedebilir, hastalandığında çabucak boşayabilir.

Düğün için çok para lazım, evlenemiyorum! Evlenecek kız bulamıyorum! Cevap:  „Evde kalmış“, „Fakir“ veya „Çok güzel olmayan“ kızları istemeye git, „Ucuza evlenirsin“. Hem kız evlerini siz şımarttınız, fazla birşey istemeyenlere değer vermediniz! Çünkü kolay olana „Ucuz mal“ gibi davranıyorsunuz!

Hanım buzdolabı gibi/cinsel problemli. Mecburen aldatıyorum! Cevap:  Aldatmak bu durumda dahi caiz değil, tedavi olmalısınız! Veya boşanıp, sonra başkasıyla evlenebilirsiniz!

Müslüman erkeklerin ikinci hanım ile evlenmesi caiz, ne karışıyorsun, kadının müsaadesi gerekmiyor! Cevap:  
Kadın-erkek nüfusu istatistiklerde hemen hemen aynıdır. BÜTÜN müslüman erkeklere matematiksel olarak 4 kadın hatta 2 kadın bile düşmüyor, yani Allah sayıca bu kadar çok kadın yaratmamış! Hem ÖNCELİKLİ OLARAK çocuklarını MÜSLÜMAN OLARAK YETİŞTİRMEN FARZ! Bir kadınla -zaruret olmadıktan sonra- yetinebilirsin!

Kadın beni baştan çıkarttı, suçum yok! Cevap:  Senin kendi iraden yok mu? Namuslu kadınlar/erkekler kendilerini nasıl tutabiliyorlar?

Kaderimde Svetlana ile evlenmek varmış! Cevap:  Sen istemeseydin, o kadına yönelmeseydin, Allah senin kaderine müslüman olan bir hanımı da yazabilirdi! Sen istedin, Allah da nasip etti! Bu konu teferruatlı, açıklama yazıyı çok uzatır.

Rus karısıyla evlenmeyi deneyeyim, iyi gitmezse boşanırım! Cevap:  Evlilikte DENEME OLMAZ! Ciddi bir müessesedir! Zaman çok kıymetlidir! Bir an evvel müslüman çocuklar yetiştirmeye yönelmelisiniz!

Kız istemede ekonomik durumumuzu soruyorlar! Cevap:  Vücut ölçülerinizi, yemek becerilerinizi veya namusunuzu mu sorsunlar?!

Herşey imtihan! Cevap:  Aptallık ve ahlaksızlık düpedüz imtihan değildir, senin kendi suçundur!

ALMAN ERKEKLER EVLENECEKLERI kişinin düşünce yapısını, hayat tarzını, ruh denkliğini önemsiyorlar. Dış görünüşüne, yaşına, çocukları olup olmadığına, nereli olduğuna, din ve kültürüne, bakire olup olmadığına asla takılmıyorlar. SADECE MUTLU OLMAK için evleniyorlar! Kim hakkımızda ne diyecek diye düşünmüyorlar!

68 sene mutlu evlilik yaşamış olan Loki ve Helmut Schmidt çiftini örnek vermiştim.
Loki bakın ne diyor:
„Helmut ve ben 10-14 yaşlarındayken okul dönüşü yolda çeşitli konuları tartışırdık. Felsefeden, dinden, hayattan, her konudan bahsederdik. En önemli konularda uzlaşmıştık: Siyasi, ahlaki ve ruh yapımız! Helmut aklın daha önemli olduğunu söylerdi. Yanıp sönen aşktan çok, Helmut ile çok derin olan arkadaşlığımız evliliğimizi sürekli (mutlu) kıldı“.

Bu yazıyı mümkün olduğunca herkese göndermenizi rica ediyorum!
Çok uzun olan son yazımı kimler sonuna kadar okuyabildi, merak ettim, yazabilirler mi acaba?

Tüm okuyucu ve okumayıcılarımızın Hicri Yılbaşını tebrik eder, huzur ve bereket getirmesini dilerim. (7.12.2010)

Şu an (8.12.2010, 13:10) Ünal Ağabey’in haber7 deki görevini Yaşar Ağabey‘e devrettiğini öğrendim! Bir senedir bana ağabeylik yapan, sabırla maillerimi okuyup-yanıtlayan, öneriler veren, insaniyetli ve hassas genel yayın yönetmenime herşeyin gönlünce olmasını dilerim…Allah her işinde yar ve yardımcısı olsun. Haber7’de yeni görev üstlenenen arkadaşlarımıza tebrikler, hayırlı olsun!


Zehra YAVUZ / Almanya / Haber 7
zyavuz@ymail.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com