Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Ayışığım; 10 bin yetim çocuk giydirecek

Ayışığım; 10 bin yetim çocuk giydirecek

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2010 Salı 22:06
Ayışığım; 10 bin yetim çocuk giydirecek

Bu yılda yetim ve öksüz çocuklar için çeşitli yardım faaliyetleri düzenleyecek olan Ay ışığım yetim öksüz Derneği, kimsesiz ve yardıma muhtaç çocuklar için planladığı giydirme kampanyasına başladı.

Ay Işığım Derneği Genel Sekreteri Bekir TÜRKOĞLU yaptığı açıklamada: "Bu yıl da giydirilecek olan yetim öksüz çocukların bir bayramlık bedeli olan 30 TL lik yardımları toplamaya başladık, elde edilen bağışları, çocukların ihtiyaç duyduğu giysilerin sağlanmasında kullanacağız. Geçen yıl içerisinde 5106 kişiye giyim yardımında da bulunduk." Dernek öncüsü olduğu bu iyilik hareketi ile her 30 tl lik bağış aracılığıyla, yetim bir çocuğum bayramlık ihtiyacını karşılayacağız. Toplam 6 parçadan oluşan bu bayramlık paketin içindeyse şunlar yer alıyor: 1 adet kilot, 1 adet atlet, 1 adet pantolon veya etek, 1 adet sweatshirt veya badi, 1 çift ayakkabı ve 1 çift çorap.

Bayram günlerinin sevinç kaynağı olan yeni ve temiz giysileri giymekten mahrum çocuklar için düşünülen ve derneğin her yıl ramazan ayı öncesinde başlattığı bu kampanyaya bu yılda yardımseverlerin ilgisini yoğun olacağı bekleniyor.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com