Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Aygöl 10 Kasım mesajı yayınladı

Aygöl 10 Kasım mesajı yayınladı

Giriş Tarihi: 9 Kasım 2010 Salı 11:09
Aygöl 10 Kasım mesajı yayınladı

Şanlıurfa Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

İşte Aygöl’ün o mesajı; Yaşamı ve başarılarıyla tüm dünyaya önderlik eden, bizlere tam bağımsız, laik, demokratik, çağdaş bir devlet armağan eden ulu önderin aramızdan ayrılışının 72. yılında, sevgi, saygı ve gönül borcu duyarak, özlemle anıyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk; kendisini milletine adayan, bağımsızlık yolunda karşısına çıkan tüm güçlüklere direnen, yaşamına sığdırdığı büyük başarılarla başka milletlere örnek olan ve milletin her alanda yücelmesi için yılmadan çaba gösteren büyük bir lider, büyük bir devlet adamıdır.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı ile Türk milletinin yeniden ve daha güçlü bir şekilde tarih sahnesine çıkmasını sağlamış, Cumhuriyet ile Türk insanına çağdaş uygarlığın yolunu açmıştır. Aramızdan ayrılışının yıldönümünde Atatürkü anarken, bizlere bırakmış olduğu mirası geleceğe taşıyarak yurdumuza ve bağımsızlığımıza her şartta sahip çıkmalıyız. Ona ve aziz hatırasına saygının gereği olarak, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı tek yürek olmalıyız. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle Çağdaş Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürkü vefatının 72. yıl dönümünde, bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyoruz. Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da 129 öğrenciye Milli Eğitim Bakanlığından ödül

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com