Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP AYANOĞLU'NDAN YEŞİLAY'A DESTEK

AYANOĞLU'NDAN YEŞİLAY'A DESTEK

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2011 Cumartesi 20:23
AYANOĞLU'NDAN YEŞİLAY'A DESTEK

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Mardin İl Temsilciği, Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu'nu ziyaret ederek, destek talebinde bulundu.

MARDİN(GAPHA)-Yeşilay üyeleri Sami Kızılkaya ve Yakup Kılıç ile birlikte Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu'nu makamında ziyaret eden Yeşilay Cemiyeti İl Temsilcisi Lütfü Günlüoğlu, Yeşilay'a destek sözü aldı.

  Başkan Ayanoğlu, Yeşilay'ın Mardin'de kurulmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Yeşilay'ın sivil toplum kuruluşları arasında çok önemli bir yeri vardır. Türkiye'nin en eski derneğidir. Ülke sathında yaptığı icraatlar gerçekten insanlık için çok önemli bir yer tutar. Yeşilay'ın Mardin'de yapacağı tüm faaliyetlere destek vereceğiz, bu konuda elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu faaliyetlerle gelecek nesillerin sağlığı korunacaktır. " açıklamasında bulundu.

 

  Belediye Başkanı Ayanoğlu'nun verdiği destekten dolayı mutlu olduklarını ve her konuda belediye ile temas halinde olacaklarını belirten Yeşilay Temsilcisi Lütfü Günlüoğlu, "Sayın Başkanı bugün ziyaret ettik. Başkanın destek sözü bizi gerçekten sevindirdi. Bizim Yeşilay olarak yaptığımız faaliyetler toplumun her kesimini ilgilendirmektedir. Hiç kimse bu kötülüklerle mücadelede tarafsız kalamaz. Herkes elini taşın altına koymalıdır. Özellikle geleceğimizi oluşturacak genç nesiller bizim için çok önemlidir. Gelecek nesillerin sağlıklı olması bizim ana hedefimizdir. Hassaten gençlerin büyük oranda sigara ve alkol kullandığı günümüzde Yeşilay'ın faaliyetleri daha da önem arz etmektedir. Kötü bağımlılıklarla mücadeleyi kendisine amaç edinmiş olan Yeşilay Cemiyeti kamu kurumlarından destek alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu nedenle belediyeler bizim için işbirliği yağabileceğimiz önemli bir kurumdur. Sayın Başkan'ın bize verdiği destek sözünden dolayı kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. " dedi.

 


GAPHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com