Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ayağınızı Denk Alın!..

Ayağınızı Denk Alın!..

Giriş Tarihi: 22 Haziran 2010 Salı 11:12
Ayağınızı Denk Alın!..

Demokratik açılımdan vazgeçilmemesi gerektiğini aktaran ŞUTSO Başkanı Ertekin bu saldırıların bölgeye yeniden Olağan Üstü Halin (OHAL) getirilmek istenmesini akıllara getirdiğini vurguladı.
Türkiye'nin demokratikleşmesini dolayısıyla da ilerlemesini istemeyenlerin ve bunların işbirlikçilerinin yavrularımızı öldürerek ülkemizi geriletmek istediğini dile getiren Ertekin,  bunların hesabının mutlaka sorulmasını istedi.
Hakkâri'nin Şemdinli ilçesinde teröristlerin askeri birliğe saldırısı sonucu şehit olan askerlerin ailelerine baş sağlığı dileğinde bulunan ŞUTSO Başkanı Ertekin, bu saldırılar ile halkın huzur ve güvenliğini bozacağını düşünenlerin amacına ulaşamayacağını söyledi.
Terör gruplarının askeri birliğe yaptığı saldırıyı kınayan ŞUTSO Başkanı Ertekin,  terör saldırısını Türkiye'nin demokratik standartlarının yükselmesine yapılan bir saldırı olarak değerlendirdi.
 "Bunlar yaptıklarının yanlarına kâr kalacağını sanıyorlarsa aldanıyorlar. Yaptıkları her yanlışın hesabını vereceklerdir. "diyen ŞUTSO Başkanı Ertekin, şöyle konuştu:"Asil milletimizin bunlar gibi zülüm yapmayacak. Ancak hakkettikleri cezayı da verecektir. Devletimiz düşmanlarının hakkında gelmeye muktedirdir Bu gibi olayların tekrarlanmaması için, bütün imkânlar kullanılarak halkla el ele verip çalışmak gerekiyor. Başta aileleri olmak üzere hepimizin ciğerini dağlayan ve bizi ağlatan Hakkari'deki saldırıda şehit olan evlatlarımız, bir Müslüman'ın ulaşabileceği en üst seviyeye ulaşmış doğrudan cennete uçmuşlardır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com