Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Ay Işığım fakir ailelere yardım

Ay Işığım fakir ailelere yardım

Ay Işığım yetim öksüz Derneği hizmetine hız kesmeden devam ediyor. Her ay rutin olarak gerçekleştirdiği gıda dağıtım hizmetine bu ayda devam ediyor.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2012 Salı 11:59
Ay Işığım fakir ailelere yardım
Yetim aileleri mahalle mahalle ayırıp her ay 3 ayda bir 6 ayda bir olarak gıda dağıtmaya onların sofrasına bir parça ekmek bir tas çorba olmaya devam ediyor. Şanlıurfa merkez de 600 yetim aile ile bire bir ilgilenip onların dertlerine koşuyor. Yaralarına merhem olmaya çalışıyorlar. Yetimin öksüzün sıkıntısına koşan dernek yetkilileri 67 mahallede tespit yapıyorlar. Yetim ailelerin yüklerini omuzlarımızda taşıyor ve hayr severlerle beraber bu yükün altından çıkmaya çalışıyorlar. Dernek Genel Sekreteri Bekir Türkoğlu yaptığı açıklamada: “Bu ayki gıda dağıtımımızda 420 aileye gıda paketi hazırladık. Bu gıda paketlerinin içinde: çay, çay şekeri, bulgur, nohut, mercimek, fasulye, pirinç, sıvı yağ, salça, et ve makarna bulunmaktadır. Her gıda paketi yetim ailenin yaklaşık 2 aylık gıda ihtiyacını karşılamaktadır. Bu gıda dağıtımında bize destek olan hayırseverlerden Mevla razı olsun” dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com