Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Avukatlardan eğitime destek

Avukatlardan eğitime destek

Giriş Tarihi: 9 Kasım 2010 Salı 09:27
Avukatlardan eğitime destek

            Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan tarafından başlatılan “Okulöncesi Eğitimin yaygınlaştırılması ve kız çocuklarının okullaştırılması projesi” kapsamında Göktepe köyünde yapılacak olan 2 derslik ve 1 lojmanlı okulun yapımını üstlenen Elig Ortak Avukatlar Bürosu ile Milli Eğitim Müdür Vekili Temel Büyükbudak arasında törenle protokol imzalandı.

 

            İmza törenine Milli eğitim Müdür vekili Temel Büyükbudak, Elig Ortak Avukatlar Bürosu adına Av. Gönenç Gürkaynak ile Milli Eğitim Şube Müdürü Erol Özçınar katıldı.

 

            Milli Eğitim Müdür Vekili Temel Büyükbudak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu sabah İstanbul’dan İlimizi ziyaret için gelen 3 hukukçu avukat arkadaşımız Şanlıurfa’yı gezdikten sonra İlimize bir hizmet etmek ve eğitime bir katkı sağlamak amacıyla Göktepe köyünde yapılacak olan 2 derslik ve 1 lojmanlı bir ilköğretim okulunun yapımını üstlendiler. Bunun protokolünü imzaladık burada. Ben Elig Ortak Avukatlar Bürosu çok teşekkür ediyorum. Bu davranışın herkese örnek olmasını temenni ediyorum. Derslik başına düşen öğrenci sayısının en yüksek olan ilimizde böyle katkıların devamını dilerken, bu vesileyle çok değerli İstanbullu avukat arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

            Daha sonra bir konuşma yapan Av. Gönenç Gürkaynak ise yaptığı konuşmada, “Elig Avukatlar bürosu adına konuşuyorum. 30’a yakın avukat arkadaşımızın bugün gönül birliği içindedirler. İnşallah bu ilkokulda yetişen nice hukukçu, nice doktorlar ve en önemlisi öğretmenler yetişmiş olur. Şanlıurfa Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğünün himayesinde bugün çok hızlı bir şekilde kendilerine bu yapacağımız okul ile ilgili fikirlerimizi sunduk. Hemen birkaç saat içerisinde bizim iyi niyetimizi gerçeğe dönüştürme fırsatını bulduk. Bunun içinde Sayın müdürümüz Temel Büyükbudak, Milli Eğitim Şube Müdürü Erol Özçınar’a ve buradaki tüm personelle teşekkür ediyorum. İnşallah bu davranış örnek teşkil eder ve başka arkadaşlarımız, meslektaşlarımız olan olmayan herkes bu en fazla dersliğe ihtilaç duyulan Şanlıurfa’ ya yardım ederler” dedi

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com