Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Avrupa Gazeteciler Derneği Hatay Temsilcisi Suna Zeytun oldu

Avrupa Gazeteciler Derneği Hatay Temsilcisi Suna Zeytun oldu

Avrupa Gazeteciler Derneği Hatay Temsilciliğine Suna Zeytun atandı.

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2012 Perşembe 08:22
Avrupa Gazeteciler Derneği Hatay Temsilcisi Suna Zeytun oldu
Hatay iline Giden Avrupa Gazeteciler Derneği Güneydoğu Anadolu Bölge sorumlusu ve Gaziantep il temsilcisi  Abdullah Yiğit Hatay ilinde Show gurup radyolarının Akdeniz fm sunucusu Suna Zeytun u Hatay il temsilcisi olarak atandığından dolayı Avrupa gazeteciler derneği rozet ini Suna Zeytun a Avrupa gazeteciler derneği güneydoğu Anadolu bölge sorumlusu Abdullah Yiğit taktı.

Avrupa gazeteciler derneği güneydoğu Anadolu bölge sorumlusu Abdullah yiğit in yaptığı açıklamada: öncelikle Avrupa gazeteciler derneği genel başkanımız Adnan Fişenk in talimatı ile bugün Hatay ilindeyim çok güzel sevecen Hatay ili misafir perver Hatay ilinde olmaktan gurur duyuyorum. Biz Avrupa gazeteciler derneği olarak öncelikle vatanını milletini seven halkını seven tepeden bakmayan ben demeyen biz diyen il temsilcilerimizi seçiyoruz şuan Türkiye nin cok sayıda il temsilciliği atayan Sayın Avrupa gazeteciler derneği genel başkanımız Adnan Fişenk e teşekkür ediyorum. Biz bölge de gazetecilik yapan basın mensupları olarak ben lik i kaldırdım artık Türkiye de biz varız diyen gazeteciler olarak çalışmalarımızı devam edeceğiz. Bizim seçtiğimiz il temsilcilerimiz o ilde eli ile gösterilecek kişilerdir ne yolsuzluk yapmışlar ne halkın hakkını yemişler her zaman halkı için mücadele eden gazetecilerdir. ve dimdik olan il temsilcileri seçiyoruz bugün Hatay ilinde deyim Avrupa gazeteciler derneği Hatay ili il temsilcimiz suna zeytun a rozet i takarak atamasını yaptık hayırlı uğurlu olsun diliyorum biz her zaman bölge temsilcisi olarak temsilcilerimin yanında olacağımı ifade ederek Türkiye deki gazeteci leri Avrupa statlarına yetiştirmek için çalışmalarımız bölgede devam etmekte olduğunu en yakın zamanda ise Türkiye de temsilcilerimizle sayın genel başkanımız Adnan Fişenk başkanlığında 40 kişilik grupla Avrupa ya çıkarma yapacağız dedi bölgede derneğimizin olmayan il temsilcileri seçmek için çalışmam devam ediyor dedi.Avrupa Gazeteciler Derneği Hatay il Temsilcisi Suna Zeytun  ise öncelikle Avrupa gazeteciler derneği genel başkanımız Adnan Fişenk   bize yetki vermesinden dolayı Avrupa gazeteciler derneği güneydoğu Anadolu bölge sorumlusu ve Gaziantep il temsilcimiz Abdullah yiğit in bizi önermesinden dolayı bugün burada Abdullah YİĞİT  başkanım rozet taktı bende Hatay ilinde bu rozet in hakkını vermek için tüm çalışmalarımı devam edeceğim  Hatay ilinde gazetecilik konularında  Avrupa statlarına getirmek için yerel basın ile sürekli istişare  içinde olacağım bizler basın emekçileri olarak her zaman  halkımızı vatanımızı milletimizi seven insanlar halkın haber hakkını verdiğimizden dolayı çalışmalara devam ediyorum. bugun çok duygulandım Hatay ilinde iki gazeteci derneği var onlar erkek ben ise bayan olarak atandığımdan dolayı çok sevindim ve duygulandım teşekkür ederim sayın başkanlarıma dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazetecilerden Siverek Kaymakamı Demirel’e ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com