Advert
Advert
Advert

Aveadan kamuya yeni fırsatlar

Aveadan kamuya yeni fırsatlar
Aveadan kamuya yeni fırsatlar

Türkiye'nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea, avantajlı tarifelerinden yararlananların kapsamını genişletiyor. Artık özel sağlık ve eğitim kurumlarında çalışanlar da HerYöne Kamu ve HerYöne Kamu Ekstra tarifelerinden yararlanabilecek 

Sunduğu avantajlı tarifelerin yanı sıra geliştirdiği ürün ve hizmetlerle müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran Avea, özel sağlık ve eğitim kurumlarında çalışanlar için yepyeni bir kampanya başlattı.

Buna göre mevcutta Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, TümKamu ve TümKamu + tarifelerinden faydalanan özel sağlık ve eğitim kurumlarında çalışanlar, artık HerYöne Kamu ve HerYöne Kamu Ekstra tarifelerinden de yararlanacaklar.

HerYöne Kamu Tarifesi'yle aboneler, KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 30 TL karşılığında, hem şebeke içi hem şebeke dışı hatlar ile toplam 1.500 dakika boyunca doya doya konuşuyor.

HerYöne Kamu Ekstra Tarifesi de çalışanları, KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 29* TL'ye, Avealılarla 1.600 dk, ev/iş ve diğer operatör hatlarıyla 400 dk ücretsiz konuşturuyor.

"Avea olarak müşteri odaklı yaklaşımımızla abonelerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmeye devam ediyoruz" diyen Avea Bireysel ve Kamu Segment Yönetimi Direktörü Emre Günerman, sözlerine şöyle devam etti; "Bu doğrultuda, hem sunduğumuz tarife alternatiflerini hem de bu tarifelerden yararlanabilecek farklı abone segmentlerini genişletiyoruz. Çalışanların Avea'nın avantajlı tarifelerinden yararlanarak doya doya konuşmalarını istiyoruz" dedi.

www.excel.com.tr

Hill & Knowlton Türkiye Ortağı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu