Advert
Advert
Advert

Av.Düşünür; Oduncular sitesi büyük tehlike atlattı

Av.Düşünür; Oduncular sitesi büyük tehlike atlattı
Av.Düşünür; Oduncular sitesi büyük tehlike atlattı

AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür; Oduncular sitesi büyük bir felaket yaşadı. Tek teselli can kaybının yaşanmaması" dedi.

Şanlıurfa'da Oduncu Pazarı'nda gece yarısı çıkan yangın kâbus dolu anlar yaşatmıştı. Çıkan yangın Oduncular Pazarı'nda bulunan 100 işyerinden 10'nu tamamen veya büyük oranda zarar vermişti. Gece saatlerinde başlayan ve elektrik kontağından çıktığı ileri sürülen yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucunda sabah saatlerinde kontrol altına alınmıştı.

AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür ve beraberinde yardımcıları Emin Demirkol, Halit Taşdönderen ve yönetimden Mehmet Büyükfırat ile Sedat Dülger'den oluşan heyet Oduncu Pazarındaki esnafa geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Oduncular Odası Başkan Aziz Kırmızı eşliğinde esnafı gezen Av. Ahmet Düşünür; Dehşet verici bir felaket yaşanmış. Esnafa büyük zarar veren bir yangın çıkmış. Bu yangın tüm odun ambarlarına sıçrayabilirdi. Oduncular pazarında yangın ve benzeri tehlikelere karşı tedbir önleyici alt ve üst yapı yok. Yangın önleyici hiçbir tedbir yok. Esnaf burada sıkışmış durumda ve ihtiyaca cevap veremiyor. Şehir için de tehlike arz eden ve burada sıkışmış olan oduncu esnafının bir an önce şehir dışına, oduncu esnafının mağdur edilmeyeceği bir bölgeye taşınması gerekiyor. Yeni yapılacak oduncu pazarının günümüz teknolojisi ile günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek bir şekilde yapılması lazım. Bu yangını ucuz atlattık. Tesellimiz burada can kaybının yaşanmaması. Yangında zarar gören esnafımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Dedi.

Oduncular Odası Başkan Aziz Kırmızı ise; Büyük bir tehlike atlattık ve 10 esnafımız büyük maddi kayıp yaşadı. Buna benzer tehlikelerin yaşanmaması için bir an önce çalışmalar yapılması gerekiyor. Esnafımıza geçmiş olsun nezaketinde bulunan AK Parti İl Başkanına ve ekibine esnafımız ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum" dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır