Advert
Advert
Advert

Av. Fatih Şıhanlıoğlu bağımsız aday

Av. Fatih Şıhanlıoğlu bağımsız aday
Av. Fatih Şıhanlıoğlu bağımsız aday

 Viranşehir eski Belediye Başkanlarından Muharrem Şıhanlıoğlu’nun oğlu ve merhum Milletvekili M.Fevzi Şıhanlıoğlu’nun yeğeni Avukat Fatih Şıhanlıoğlu da bağımsız Milletvekili adayı oldu.          

 

12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler için partiler aday listelerini Seçim kurullarına verirken, Viranşehir ilçemizin sevilen ailelerinden. Viranşehir eski Belediye Başkanlarından Muharrem Şıhanlıoğlu’nun oğlu ve merhum Milletvekili M.Fevzi Şıhanlıoğlu’nun yeğeni Avukat Fatih Şıhanlıoğlu da bağımsız aday olduğunu açıklayarak resmi başvurusunu yaptı.    

 

FATİH ŞIHANLIOĞLU KİMDİR?

1979 yılında Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde doğmuş olan Avukat Fatih Şıhanlıoğlu, İlk ve orta öğrenimini Viranşehir’de tamamladıktan sonra gittikleri Mersin’de İçel Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Çağ Üniversitesi’nde aldığı yabancı dil eğitimi sonrası, aynı üniversitenin Hukuk Fakültesinde başlayan hukuk eğitimini Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne geçiş yaparak burada noktaladı. Avukatlık stajını Mersin BARO’sunda tamamladıktan sonra; Şıhanlıoğlu Hukuk Bürosu’nu kurdu.     

 

Kurucu başkanlığını yaptığı Hukukçular ve Akademisyenler Birliği Derneği’nin yönetim kurulu başkanlığı görevini 1 yılı aşkın süre yürüten Av. Şıhanlıoğlu, halen Mersin BARO’su Uluslararası İlişkiler ve Avukat Hakları komisyonlarında görev yapmaktadır.     

İyi derecede İngilizce bilen Av. Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu, 2 dönem Viranşehir Belediye Başkanlığı yapmış olan babası Muharrem ve 3 dönem Şanlıurfa Milletvekili olan merhum amcası M.Fevzi Şıhanlıoğlu’nun yolunda halkımıza hizmet için siyasete atıldığını söyledi..

www.balikligol.com

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu