Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor ATF Heyeti Bakan Özak'la Görüşecek

ATF Heyeti Bakan Özak'la Görüşecek

Giriş Tarihi: 20 Temmuz 2010 Salı 11:57
ATF Heyeti Bakan Özak'la Görüşecek

Anadolu Taraftarlar Federasyonu yönetimi geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul sonrası çalışmalarına hız vererek dün Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Seyyit Eyyüpoğlu`nu Ankara'da TBMM`de ki Ofisinde ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Seyyit Eyüpoğlu, böyle bir organizasyonun ev sahipliğini Şanlıurfa`nın ve Başkanlığını da bir Şanlıurfalının yapmış olmasından duyduğu mutluluğu ifade etti.

Eyüpoğlu, Anadolu'da ki tüm taraftar derneklerini tek ses tek yürek olarak federasyon çatısı altında birleştirdiklerinden dolayı başta Abdullah Tuğbay`a ve tüm taraftar derneklerine teşekkür etti. Daha sonra da Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Seyyit Eyyüpoğlu,  Anadolu'daki tüm taraftar derneklerini temsilen Anadolu Taraftarlar Federasyonu`nun yaşanan sıkıntılar ve taraftar derneklerinin isteklerini arz etmek için Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak`tan Anadolu Taraftarlar Federasyonu adına randevu aldı.

Abdullah Tuğbay Başkanlığındaki Anadolu Taraftarlar Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, bugün Bakan Özak ile görüşecekler.

Ziyaretin ardından ATF Başkanı Abdullah Tuğbay, Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Seyyit Eyüpoğlu`na yardımlarından ve federasyona göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı şükranlarını arz etti.


 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ekinci'den TFF'ye FETÖcü eleştirisi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com