Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Atçı: Kurban Bayramında Aile Hakimler Mağdur Edildi

Atçı: Kurban Bayramında Aile Hakimler Mağdur Edildi

Kurban Bayramı öncesinde 15 bin aile hekimi ve 15 bin aile sağlığı elemanı devlet memurlarının avansları için ödeneklerinden faydalanamadığı iddia edildi.

Giriş Tarihi: 10 Kasım 2011 Perşembe 11:47
Atçı: Kurban Bayramında Aile Hakimler Mağdur Edildi
Konuyu Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Atçı gündeme getirdi.

 

Aile hekimliği sisteminde çalışan arkadaşlarımızın birkaç il hariç çoğunluğunun avans ödemeleri alamadıklarını dile getiren Mahmut Atçı konu ile ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada: “Kurban Bayramı öncesinde 15 bin aile hekimi ve 15 bin aile sağlığı elemanı ve aileleriyle yaklaşık 120 bin kişi maruz kaldıkları bu muamele nedeniyle bayramlarını buruk ve üzgün geçirmişler, planlarında ve ödemelerin de aksamalar olmuş, ayrıca kaybolmaya yüz tutmuş motivasyonları iyice dibe vurmuştur.

Sağlık-Sen olarak kurban bayramında aile hekimliği ve aile sağlığı elemanlarının maaşlarının ödenmemesinden dolayı üzüntülerimizi belirterek bir daha böyle bir duruma mahal verilmemesi hususunda gerekenin yapılmasını kamuoyunun takdirine saygılarımızla sunarız” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com