Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Atatürk barajı halka açılsın

Atatürk barajı halka açılsın

Giriş Tarihi: 28 Ocak 2010 Perşembe 06:27
Atatürk barajı halka açılsın

Şanlıurfa İl Genel Meclisi Çatakta bulunan Turizm alanı ve Marinanın halkın hizmetine açılmasını istedi

            Şanlıurfa İl Genel Meclisi üyelerinden; Hacı EKİNCİ ve 4 arkadaşı tarafından İl Genel Meclisi Başkanlığına sunmuş olduğu 04.01.2010 tarihli yazılı önergede; Bozova İlçesine bağlı Çatak köyünde bulunan turizm ve mesire alanının şu an atıl durumda olduğunu belirtilerek, mesire alanının turizme kazandırılması için gerekli çalışmaların yapılmasını talep etmişlerdir.

Verilen Önerge Meclis Başkanı Mehmet Uğur BEYAZGÜL tarafından, Konunun detaylı araştırılması için İl Genel Meclisi Turizm ve Kültür Komisyonuna havale edilerek incelemeye alınmıştır.

Aynı zamanda Kültürel mirası koruma derneği başkanı olan Y.Mimar Mehmet Uğur BEYAZGÜL Şanlıurfa'mızda halkımızın sosyal aktivitelerini yerine getirebilecek nezih ortamların daha işlevsel hale getirilmesi için çalışmaların devam edeceğini belirtti… Başkan BEYAZGÜL Özellikle Bozova İlçesine bağlı Çatak köyünde bulunan turizm ve mesire alanının şu an atıl durumda olduğunu belirtilerek, daha önce su sporlarının yapıldığı Baraj Gölü ve mesire alanının turizme kazandırılması için gerekli çalışmaların yapılmasını istedi…

Başkan BEYAZGÜL halkımızın faydalanacağı mesire alanı fonksiyonuna kavuşturulması, bu yörelerin tabii ve tarihi dokusunu bozmayacak bir çalışmanın yapılması için yetkililer nezdinde girişimlerde bulunacağını ve Meclis Turizm Komisyonundan bu konuda kapsamlı bir rapor beklediğini belirtti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com