Advert
Advert
Advert

Atatürk baraj gölünde su sporları başlayacak

Şanlıurfa Valiliği’ni ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Önceki yıllarda Şanlıurfa Atatürk baraj gölünde gerçekleşen su sporları müsabakalarının yeniden başlayacağı müjdesini de verdi.

Atatürk baraj gölünde su sporları başlayacak
Atatürk baraj gölünde su sporları başlayacak admin

Su Sporları Yeniden Başlayacak
Önceki yıllarda Şanlıurfa Atatürk baraj gölünde gerçekleşen su sporları müsabakalarının yeniden başlayacağı müjdesini de veren Bakan Kılıç, “Yapacağımız gençlik kampı çalışmaları çerçevesinde Atatürk Barajı çevresinde bir kamp merkezinin hayata geçirilmesi,  Atatürk baraj gölünde su sporlarının yapılabilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Bu kamp vesilesiyle yeni sporcu kardeşlerimizin yetişeceğine inanıyorum” dedi.
Spor Faaliyetleri
Avrupa güreş şampiyonasında büyük başarı gösteren serbest güreş takımını tebrik eden Gençlik ve Spor Bakın Akif Çağatay Kılıç, devam eden grekoromen güreş müsabakalarında elde edilen başarılardan dolayı sporcuları tebrik etti. 
Yakın zamanda eskrimde elde edilen başarılar, bilardoda önceki gün elde edilen başarı ve Kocaeli’de devam eden Karate Avrupa Şampiyonası müsabakalarına da değinen Bakan Kılıç, “Bunlarla beraber hazırlığını yaptığımız İslam oyunları var. 11 Mayıs’tan sonra başlayacağımız İslam oyunlarında ülkemizi temsil edecek kardeşlerimiz hazırlık yapıyorlar. Dün haltercilerimiz başarılarıyla geldiler, yelkencilerimiz müsabakalar için hazırlanıyor. Böylece spor müsabakalarında çok güzel başarılar elde ediyoruz. İnşallah Şanlıurfa’dan da başarılar elde ederek yolumuza devam edeceğiz. 

Atatürk baraj gölü urfa Atatürk baraj atatürk barajı su sporları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!