Advert
Advert
Advert

Aşure bereketi devam ediyor

Şanlıurfa Hilvan ilçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Aşure etkinliğinde yüzlerce vatandaşa aşure ikram edildi.

Aşure bereketi devam ediyor
Aşure bereketi devam ediyor

Kuran tilavetiyle başlayan etkinlikte ilçe müftüsü Tahsin Ekim vatandaşlarla birlikte dua ederek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

100.Meydanında düzenlenen Aşure etkinliğinde Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Garnizon Komutanı Timur Deniz, Emniyet Müdürü Mümin Özmen, Ak Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Mehmet Arkan, kurum amirleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşlar ile öğrenciler katıldı.
Aşure almak için gelene kalabalığa protokol üyeleri Aşure ikramında bulundu. Kaymakamlık olarak her yıl Aşure dağıttıklarını ifade eden Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay, Muharrem Ayı'nın başta İslam Alemi olmak üzere tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.

Yüzlerce vatandaşa Aşure ikramında bulunan Özay;
'Birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, Cenab-ı Allah Muharrem Ayı'nın hürmetine bizleri birlik ve beraberlikten, kardeşlik duygularından, iyilikten ve güzellikten ayırmasın' dedi.

100. Meydan Aşure etkinliği Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Garnizon Komutanı Timur Deniz Emniyet Müdürü Mümin Özmen Ak Parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Arkan kurum amirleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu