Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ASPİM TSE Kalite Belgesi Aldı

ASPİM TSE Kalite Belgesi Aldı

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yapılan yenilikler ve personelin vatandaşa kaliteli hizmet sunmasından dolayı TSE kalite belgesi verildi.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2015 Pazartesi 20:42
ASPİM TSE Kalite Belgesi Aldı


Şanlıurfa’da Sosyal anlamda büyük çalışma gösteren kurumlar, yapılan yenilikler ve personelin vatandaşa kaliteli hizmet vermesinden dolayı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne TSE kalite belgesi verildi.
Şanlıurfa genelinde yaklaşık 147 personel ile hizmet veren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, TSE denetçileri tarafından yapılan incelemeler sonrasında TSE belgesi alarak Şanlıurfalı vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Antalya’da düzenlenen program ile TSE belgesi almaya hak kazanan kurumlara belgeleri verildi.
TSE belgesini Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar Aytekin’in elinden alan Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu;
“Stratejik Plan amaçlarından olan “Entegre Kalite Yönetim Sistemi” kurmak hedefini gerçekleştirmek üzere hazırlanan proje kapsamında faaliyetler yürütülmüş ve bu faaliyetler çerçevesinde İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımızda sistemin işleyişi ve geliştirilmesi için Bakanlığımızca tetkik ve danışmanlık hizmetleri yapılmış, yapılan bu çalışmaların çıktıları TSE denetçileri tarafından değerlendirilerek, İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımız TSE İSO belgesi almaya hak kazanmıştır.Sistem çalışanların performansını, verimliliği ve yararlanıcıların memnuniyetini amaçlamaktadır. Kalite Yönetim Sistemi sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir sistemdir. Bu doğrultuda kurumumuz her yıl TSE denetçileri tarafından tetkik edilerek yenilenme ve gelişmeler takip edilecektir. Ben bu belgenin alınmasında özverili bir şekilde çalışan tüm personellerimize teşekkür ediyor, Vatandaşlarımıza da daha iyi hizmetin sunulması noktasında personelimize yardımcı olmalarını diliyorum” dedi.
Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Antalya’da düzenlenen program ile TSE belgesi almaya hak kazanan Şanlıurfa Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ve İl Müdür Yardımcısı Hasan Bilici’yi makamında kabul etti.
Vali İzzettin Küçük, İl Müdürlüğü ve çalışanlarınıtebrik ederek çalışmalarına en iyi şekilde devam etmesini istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karargah rahatsız haberinde Genelkurmay'dan açıklama geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com