Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ASO Üyeleri Akçakale’de

ASO Üyeleri Akçakale’de

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı için dün Şanlıurfa’ya gelen Ankara Sanayi Odası Başkanı ve üyeleriyle birlikte Akçakale ilçesini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2012 Pazar 19:44
ASO Üyeleri Akçakale’de

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı için dün Şanlıurfa’ya gelen Ankara Sanayi Odası Başkanı ASO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Akçakale ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İlk olarak Akçakale Gümrük Kapısı'na geçerek burada incelemelerde bulunan Vali Güvenç ve beraberindekileri İlçe Kaymakamı Eyüp Fırat ve Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan karşıladı.

Daha sonra ilçe merkezindeki bir çay bahçesine geçen heyet burada bir süre sohbet ederken buraya gelen Suriyeli Ahmet El Mustafa Vali Güvenç ile sohbet etti. Suriye'nin Tel Abyad kentinden bir barış yemeği için ilçeye geldiğini anlatan Ahmet El Mustafa, Vali Güvenç aracılığıyla Türk halkına ve desteğini sürdüren hükümet yetkililerine teşekkür etti.

Türkiye'nin yaptığı yardımları unutmayacaklarını vurgulayan Ahmet El Mustafa, Irak Savaşında kendilerinin Irak halkına kucak açtıkları şimdi de Türk Halkının kendilerini misafir ettiğini söyledi. Ahmet El Mustafa, “Türkler bize kucak açtı, Türk halkına ve devletine müteşekkiriz. Özellikle ilçe kaymakamımız ve belediye başkanımıza yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu iyiliği unutmayacağız” dedi.

Vali Celalettin Güvenç ise Türkiye'nin her zaman dünyada yardıma muhtaç insanlara el uzattığını ifade ederek, ''Biz kardeşiz'' dedi.

Ahmet El Mustafa, ziyaretinin ardından Vali Güvenç'e yanında bulundurduğu bir tespihi hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Evlilik programlarındaki rezalet gündemden düşmüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com