Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP Aslan Ali Bayık'ı ziyaret ettiler

Aslan Ali Bayık'ı ziyaret ettiler

Şanlıurfa Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Halil Beyaz ve Yeni Urfa Gazetesi temsilcisi Emine Çakmak, belediye başkanı Aslan Ali Bayık'ı makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2016 Salı 12:24
Aslan Ali Bayık'ı ziyaret ettiler

Yaptıkları ziyarette Hilvan ile ilgili gelişmeleri hem medya hem de girişimcilik konusunda yakından takip ettiklerini ifade eden Çakmak ve Beyaz, son zamanlarda Hilvan'da kadınlara yönelik yapılan yatırımların çok iyi bir şekilde sonuçlandığını gözlemlediklerini ve bu noktada yine kadına yönelik iş istihdamının da büyük ölçüde arttığını ifade etti.

Hilvan'ı sosyal ve ekonomik yönden geliştirme çabası içinde olduklarını söyleyen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, 'belediye olarak iş istihdamı sağlayan girişimciler için pozitif ayırımcılık yapıyoruz. Yine aynı bağlamda, kadınlarımızın sosyal ve kültürel anlamında bir adım daha öteye gidebilmesi için de belediyenin bünyesinde açmış olduğumuz Kadın Bilgilendirme ve Kültür Merkezine her türlü yardım ve desteğimizi sağlıyoruz' dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com