Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Askerlerin alıkoyduğu kızlar: Aynı yatakta yattık

Askerlerin alıkoyduğu kızlar: Aynı yatakta yattık

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2010 Salı 14:39
Askerlerin alıkoyduğu kızlar: Aynı yatakta yattık

Askerlerin alıkoyduğu kızlar: Aynı yatakta yattık

Daha önce; "vatan bunlara emanet" başlıklı haber ile size www.balıklıgöl.com da duyurmuştuk bu rezaleti. Şimdi de kaçırılan kızlar konuşuyor. işte karçırılan kızların açıklamaları...

Yurttan kaçtıktan sonra 2 uzman çavuş, 1 astsubay tarafından eve kapatılıp taciz edilen kızların ifadeleri rezaletin detaylarını ortaya döktü. Cinsel istismara uğrayan kızlar, ifadelerinde yaşananan korkunç olayı detayları ile anlattı.

G.Ç., arkadaşı M.Tnin uzman çavuş F.A tarafından yatak odasına götürüldüğünü, kimi gecelerde arkadaşının ağlama sesleri ve hıçkırılarını duyduğunu anlattı.

Kemerburgazdaki Ağaçlı Sosyal Rehabilitasyon Merkezinden kaçan 15 yaşından küçük M.T ve G.Çyi, Çatalcadaki evlerinde alıkoyan 2 uzman çavuş ve 1 astsubay 10 gün boyunca partiler düzenledi. 10 gün askerlerin evinde kaldıktan sonra yurtlarına dönen iki kızın anlattıkları sonrasında ortaya çıkan skandalda, bir atsubay ve iki uzman çavuş tutuklandı. Türkiyeye rezaleti VATANdan öğrendi. Cinsel istismara uğrayan kızlar, ifadelerinde yaşananan korkunç olayı detayları ile anlattı. Yurttan şiddet gördükleri için kaçtıklarını belirten kızlar, 156 Jandarma hattını arayarak tanıştıkları uzman çavuş A.Knin tavsiyesiyle Çatalcaya gittiklerini söyledi.

Klarnetle göbek attırdılar

Mağdur kızlar ifadelerinde, askerlerden F.Anın Moldovyalı bir kadına sahte kimlik çıkardığını kendilerine anlattığını belirterek, “Eğer isterlersek bize de kimlik çıkaracaklarını ve rahatlıkla birlikte yaşayabileceğimizi söyledi. Askerle eve klarnet getirip canlı müzik çaldılar. Onlar çalarken bizde dansöz gibi oynayıp göbek attık. Sürekli alkol alıyorlardı. Bizim de onlarla birlikte alkol almamızı istediler. Geceler boyunca hep alkol aldık. Yanımızda esrar da içiyorlardı. Bizi de esrar içmemiz konusunda zorladılar” dedi.

Yatak odasından ağlama ve hıçkırık sesleri geliyordu

Askerlerden bazılarının alkol aldıktan sonra kendileriyle birlikte aynı yatakta da yattığını anlatan G.Ç, arkadaşı M.Tnin uzman Çavuş F.A tarafından yatak odasına götürülerek taciz edildiğini belirterek, “Bazı geceler arkadaşının ağlama sesi geliyordu. Hıçkırıklarını duyuyordum. Z.Gde benim de kafama silah dayayarak sevgilisi olmam için tehdit etti” şeklinde ifade verdi. M.T ise “Uzman jandarma çavuşu F.A beni sürekli taciz etti. Yanında kalmam için sürekli bana vaatlerde bulundu” diye konuştu.

156yı defalarca aradılar

Astsubay A.K ise mahkemede verdiği ifadesinde, 156 Alo Jandarma hattında çalıştığını ve G.Çnin 10-15 defa kendisini arayarak tanışmak istediğini belirterek, “Ramazanda buluşup iftar yaptık. Kızlar gidecek yerlerinin olmadığını söyledi. Arkadaşım Ö.Önün evine götürdüm. Gündüz geri gönderdim. Tekrar arayınca uzman çavuş F.Anın evine bıraktım. Aradan bir hafta geçtikten sonra F.Anın kızları evden kovduğunu öğrendim. Kızlar beni tekrar aradı. Bu kez kızları yine Ö.Önün evine götürdüm. Onlardan kurtulmak istiyordum. Bu kez kızlara Veysel diye bir adamın yanına gitmelerini söylerek Mecidiyeköyde bıraktım. Sonra bir daha da görmedim. Kızları yurda dönme konusunda defalarca uyardım ama onlar yurtta işkence gördüklerini, teslim etsem de yine kaçacaklarını söyledi. Vicdanım elvermediğinden kötü yola düşmesinler diye, yardım etmeye çalıştım, onlara kalacak yer temin ettim” şeklinde ifade verdi.

ASKERLER 15 YAŞINDAKİ İKİ KIZI EVE KAPATTI

VATAN

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com