Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Asker adaylarına duyuru

Asker adaylarına duyuru

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2010 Perşembe 05:25
Asker adaylarına duyuru

 Mayıs 2010 Er celbinde birinci grupta sevke tabi yükümlülerden silâhaltına alınacak yükümlülere ait celp ve sevk metni aşağıya çıkartılmıştır.

1. Şanlıurfa il merkezi nüfusuna kayıtlı olup askerliklerine 01 temmuz 2009 ile 02 ocak 2010 tarihleri arasında karar aldıran er statüsündeki yükümlülerden erken sevk talebi msb.lığınca kabul edilenler 90/2 tertip olarak 24-27 Mayıs 2010 ve 06-08 Temmuz 2010 tarihlerinde iki grup halinde silah altına alınacaklardır.

2. Sevke tabi tutulacakların sınıf ve eğitim merkezlerini gösteren listeler askerlik şubesi ilan levhasına asılmış olup, isteyenler öğrenebileceklerdir, sevk evrakları 14 Mayıs 2010 tarihinden itibaren verilmeye başlanacak olup, toplu sevkler 24–27 Mayıs 2010 tarihleri arasında yapılacaktır.

3. Sevk evraklarını almak üzere başvuracak yükümlülerin, nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

4. Askere alınacakların sevk evraklarını en geç 27 Mayıs 2010 tarihine kadar almaları gerekmektedir. Sevk evraklarını almayanlar ile aldığı halde birliklerine katılmayanlar bakaya suçu işlemiş olacaklarından askeri mahkemeye verilerek cezalandırılabilecekleri için yükümlülerin zamanında sevk evraklarını almaları ve birliklerine katılmaları menfaatleri icabıdır.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Birecik’te Toz Esrar Yaklanadı: 2 kişi tutuklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com