Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Aşiret değil, iş öne çıksın

Aşiret değil, iş öne çıksın

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2010 Cuma 05:48
Aşiret değil, iş öne çıksın

Esnafların derdini dinleyen kartal en son Akçakale ilçesinde kuaförlük ve berberlik yapan esnafı da toplayarak sorunlarını dinledi. Görevi geldiğinde sadece esnaf sanatkarlar odasından bir kayıt defteri ve mühür aldığını söyleyen başkan Kartal: en yakın zamanda öncelikle esnafımızın odaya ihtiyacı olduğunu söyleyerek ilk işimiz esnafa güzel bir oda tahsis etmektir. Dedi. ilk toplantısını sanayi de çalışan esnaflarla yaptığını söyleyen kartal bu seferde ilçemizde berberlik yapan esnafımızı topladık özellikle işyerlerinde hijyenik ortama dikkat edilmesini söyleyen kartal berberlerinde sorunları vardır özellikle rayiç bedel üzerinde duruyoruz berber esnafımızın kendi içersinde rayiç bedelini belirlenmesini isteyen kartal:

Esnaf odamızca her esnafa (maliyeye kayıt olanlar)la odamızın bastığı üye kayıt belgelerini tahsis edeceklerini belirterek, odada kayıtları olmayanları kayıt altına alacaklarını söyledi.

İlçede birçok işleri yaptığını belirterek özellikle seçim döneminde aşiretçilik gündeme gelmişdi artık, aşiretçilik bitmiştir yeni aşiretiniz sanatkârlar odasıdır dedi.

    Her hafta değişik esnaf kesimini toplayacaklarını belirten kartal işallah yakın zamanda tüm esnafımızı bir arada yatılı bölge okulu salonunda toplayıp, ilçe kaymakam şefik aygöl Akçakale belediye başkanı abdulhakim Ayhan, ş.Urfa esnaf odalar birliği başkanı ve birçok değerli misafirlerimizi davet edip esnafımızın sorunlarını dile getireceğiz, dedi.

Coşkun atan / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com