Advert
Advert
Advert

Asansörcüler Derneği Kongreye Gitti

Asansörcüler Derneği Kongreye Gitti
Asansörcüler Derneği Kongreye Gitti

Kısa adı ŞUAD olan Şanlıurfa Asansörcüler Derneği olağanüstü kongreye gitti Başkan ın değişmediği listede yönetimde değişiklik yapıldı

60 üyesi bulunan ve 2007 yılında kurulan Şanlıurfa Asansörcüler Derneğinin Başkanlığını yürüten Salih Demir olağanüstü kongrede yeniden başkanlığa seçildi. Tek liste halinde yapılan olağanüstü kongrede yönetimde isimler değişti.

Kongre Saygı duruşu İstiklal marşının okunmasıyla başladı yapılan kongre sonrası üyelere teşekkür konuşması yapan Salih Demir meslektaşlarının kendilerini yeniden yönetime seçmelerinden ötürü teşekkür ederek dernek yönetimi ile bu tercihe layık olmaya çalışacaklarını dile getirdi. Dernek olarak meslek içi eğitimleri MEKSA ile ortak yürütmeyi amaçladıklarını belirten ŞUAD Başkanı Salih Demir kalitenin artırılması,  riskin azaltılması iş güvenliği gibi konularda dernek olarak çalışmalar yürüteceklerini kaydetti.

Bina yöneticilerine seslenen Şuad Başkanı Salih Demir' ilimizde rastladığımız asansör kazalarının birçoğu bakımı zamanında yapılmayan ve çift kilit güvenlik sistemi olmayan asansörlerde görülmektedir. Kabin içi emniyet kapısı eski asansörlerde bulunmamaktadır bu kapıların yapılması yüksek maliyet içermemektedir asansör risklerinin azaltılması için bakım sözleşmesi düzenleyerek asansörlerin arızalanmadan önce kontrol ve güvenliği konularında bakım onarım yapılmalıdır. asansör arızalandığı zaman asansörcüye arızayı yaptırmak yeterli değildir 'dedi

60 TL ile 200 TL arasında bakım sözleşmesi yapılabileceğini kaydeden Demir bina yöneticilerini bu anlamda üzerlerine düşen görevi yapmaya davet etti.

Dernek yönetimi şu isimlerden oluştu 

Başkan: Salih Demir

Ümit Doğan

Halil Çullu

Nuri Çelik

Ahmet Yıldızdaş

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı