Reklamı Geç
Advert
Advert

Arslan Karadağ'a Teşekkür Belgesi

Arslan Karadağ'a Teşekkür Belgesi
Arslan Karadağ'a Teşekkür Belgesi

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, 19 yıldan bu yana Şanlıurfa Belediyesi’nin değişik kademelerinde görev yapan ve halen ŞUSKİ Müdürlüğü’nde Birim Sorumlusu görevini yürüten Aslan Karadağ’ı çalışmalarında gösterdiği üstün gayretten dolayı “Teşekkür Belgesi”yle ödüllendirdi.

      Su ve Kanal İşleri Müdürlüğü Beykapısı Hizmet Binasında düzenlenen törende Aslan Karadağ’a teşekkür belgesini bizzat takdim eden Başkan Fakıbaba, Karadağ’a başarı temennisinde bulundu.

      Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından teşekkür belgesiyle ödüllendirilmenin oldukça onur verici bir davranış olduğunu belirten ŞUSKİ Birim Sorumlusu Aslan Karadağ, Şanlıurfa’nın daha modern bir kent görünümüne kavuşturulması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti.

      Başkan Fakıbaba’ya minnettarlık duyduğunu dile getiren Karadağ “Belediye Başkanımız Fakıbaba’nın elinden böyle bir belge almak beni oldukça gururlandırdı. Bundan sonrada görevimi layıkıyla yapmak için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika haberi!  Binlerce polis açığa alındı
Son Dakika haberi! Binlerce polis açığa alındı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı