Advert
Advert
Advert

Arslan; “Çevre yolumuz acilen yapılmalı”

Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan, “Çevre yolumuz acilen yapılmalı” dedi.

Arslan; “Çevre yolumuz acilen yapılmalı”
Arslan; “Çevre yolumuz acilen yapılmalı”
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan’ı makamında ziyaret ederek, 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenledikleri 2. Gazetecilik Yarışması törenine davet ettiler.

Ziyarette evren sanayi sitesi ile ilgili sorunlarını dile getiren Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan, “Çevre yolumuz acilen yapılmalı” dedi.

Bin 500 işyerinde 2 Bin 700 iş sahibi

Bin 500 iş yerinde 2 Bin 700 iş sahibinin hizmet verdiğini belirten Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan, “Şu an sanayi sitemizde mevcut olan Bin 500 iş yerimizde bir dükkanı 2-3 esnaf aynı anda kullanıyor ve işlerini bağlantılı olarak birlikte yürütüyorlar. Yani oto kaporta, boya, oto elektrik aynı anda tek iş yerinde hizmet verebiliyorlar. Onların koskoca dükkana ihtiyaçları yok zaten. Ancak esnafımızın ve izellikle Şanlıurfa şehir trafiğinin rahatlaması için toplamı 10,5 Km olan çevre yolunun açılması şart. Belediyeye verilmiş ancak çok gecikebilir. AK Partinin seçim vaadindeki 400 proje arasında da yer almaktadır. Devlet yapmadan Belediye imkanlarıyla yapılması çok gecikebilir. Çevre yolu yapılmadıkça ne Urfa trafiği nede biz esnaflar rahat edemeyeceğiz” dedi.

Matbaacılar - Basın Sitesi kurulmasını isteriz

Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan, matbaacıların ve gazetecilerin matbaa bölümlerinin kullanabileceği Basın Sitesinin Evren Sanayi Sitesi yakınında kurulması konusunda fikir alış verişini sürdürdüklerini hatırlatarak, “Basıncıların da yakınımıza gelmesine seviniriz. Biz bu konuda elimizden gelen desteği sağlamaya hazırız. Ancak çevre yolu bitmeli ki her iş düzenli ve rahat bir şekilde sürdürülsün. Ağır vasıtalar da şehre girmesin” diye konuştu.

www.balikligol.com


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı