Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Arslan: Cengiz Topel’de Halkın Parasını Boşa Harcamadık

Arslan: Cengiz Topel’de Halkın Parasını Boşa Harcamadık

Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan yazılı ve görsel bir açıklama yaparak Cengiz Topel ve Abide Köprülü Kavşağı’nda tamamlanan yağmursuyu drenaj şebekesi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2013 Salı 14:40
Arslan: Cengiz Topel’de Halkın Parasını Boşa Harcamadık

Son günlerde kamuoyunda yer alan haberlere ilişkin bir açıklama yapan Arslan, “Cengiz Topel Altgeçidini hizmete açtığımızda yağmursuyu drenaj şebekesini cavsak deresine bağlamamız gerekiyordu. Ancak Abide Köprülü Kavşağı yapılmadığı için bugün yapılan çalışmayı yapmış olsaydık paralar boşa gitmiş olacaktı. Eğer o günün şartlarında bu şebeke çekilmiş olsaydı bugün yeniden kazılıp yeniden yapılacaktı. Bu yüzden biz bu çalışmayı Abide Köprülü Kavşağı’nın tamamlanmasının ardından yaptık. Bu süre zarfında burada geçici bir çözüm ürettik ve bir dinamo yardımıyla suyun tasfiyesini gerçekleştirdik” dedi.

“Her nimetin bir külfeti olur” diyen Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan, “Cengiz Topel ve Abide Kavşağı’nda bu çalışmaların yürütülmesinden dolayı 4-5 günlük bir sıkıntı oldu. Ancak bu sıkıntı şuan giderilmiştir. Önemli olan hem masrafsız hem de ekonomik bir şebeke tesisi olmuştur. Bu konuda bizlere büyük destek veren Mesar Şirketine ve Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Arıcı’ya Şanlıurfalılar adına teşekkür ediyorum. Gerek iş makinelerini bize kullandırdıkları için gerekse de Abide Köprülü Kavşağı’nın kente kazandırılması adına büyük emekleri olmuştur” diye konuştu.

Şanlıurfa Belediyesi olarak 9 yıldan bu yana yürütülen hizmetlerde ekonomik projeler üretmeye dikkat ettiklerini kaydeden Arslan, “Halkın parasını asla boşa harcamadık. Gerek Cengiz Topel’de gerekse de diğer hizmetlerde ekonomik projeler ürettik. Gönül şunu istiyor yazılı ve görsel basın bir konuyu işlerken bizleri arayarak olayın tam manasıyla ne olduğunu sorsunlar. Bizlerde onlara bilgi versek onlarda bu konuyu kamuoyu ile paylaşsa daha iyi olur. Sözün kısası bahse konu olan yerde belediyemiz çalışmalarını tamamlamıştır” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com