Advert
Advert
Advert

Arka Sokaklar’ın oyuncuları Urfa’da uyuşturucuya dikkat çekti

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucuya dikkat çekmek için özel bir alışveriş merkezinde program düzenledi.

Arka Sokaklar’ın oyuncuları Urfa’da uyuşturucuya dikkat çekti
Arka Sokaklar’ın oyuncuları Urfa’da uyuşturucuya dikkat çekti admin

 ŞANLIURFA – RHA ) İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucuya dikkat çekmek için özel bir alışveriş merkezinde program düzenledi. Emniyet tarafından düzenlenen “uyuşturucu ile mücadele” seminerine ‘Arka Sokakları’n önemli oyuncuları da destek verdi.

Programa Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Nuri Öztürk, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Arka Sokaklar dizisinin oyuncuları Şevket Çoruh, Selin Koçoğlu ve Kerimhan Duman ile emniyet şube müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Ziyaretçiler, dizinin oyuncularıyla fotoğraf çektirmek için yarışa girdi. Seminerde tüm ziyaretçilere, ‘uyuşturucu ile mücadele’ kapsamında çeşitli bilgilendirme çalışmaları yapıldı, vatandaşlara broşürler dağıtıldı.

‘TERÖR VE UYUŞTURUCU, HAYATI FELÇ EDİYOR’

Vali Abdullah Erin, yaptığı açıklamada, terörle mücadeleyle birlikte uyuşturucuyla mücadelenin de  büyük önem taşıdığını belirtti. Erin, terör ve uyuşturucunun toplumu, sosyal hayatı ve ekonomik durumu felç etmeye yönelik faaliyetler olduğuna dikkat çekti. Vali Erin, şöyle konuştu:”Bu mücadelede basın ve televizyonlardaki aktörlerin katkısı da büyük önem taşıyor. Diziler aracılığıyla topluma verilmek istenen mesaj en hızlı şekilde iletiliyor. Televizyon kanalları ve sosyal medya araçları bu mücadeleye destek verecek şekilde olması gerekiyor.”

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ve Şevket Çoruh programın anlam ve önemine yönelik birer konuşma gerçekleştirdi.

Arka Sokaklar urfada urfada Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!