Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Arızalara ŞUSKİ'den anında müdahale

Arızalara ŞUSKİ'den anında müdahale

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ ekipleri merkez ve kırsal mahallerden gelen su ve kanalizasyon arza ihbarlarına anında müdahale ediyor.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2016 Cumartesi 13:32
Arızalara ŞUSKİ'den anında müdahale

Şanlıurfa genelinde ocak ve şubat aylarında gelen yaklaşık 12 bin 500 arza ihbarına ŞUSKİ ekipleri müdahale etti.

Arıza ihbarları içersinde vidanjör talebi, su arıza, kanal arza, diğer iş ve işlemlerin müdahalesi olmak üzere 13 ilçeden gelen tüm arızalara 178 araç ve 678 saha personeli anında müdahale eden ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.

Alo 153 hattına ŞUSKİ ile ilgili düşen ihbarları anında koordinasyon sağlayarak ileten Şanlıurfa Büyükşehir İletişim Merkezi Alo153/24 esaslı olarak vatandaşların şikayet ve taleplerini hassasiyetle takip ediyor.

Son gelen ihbar doğrultusunda Eyyübiye İlçesine bağlı Kubacık mahallesinin içme suyu sorununa anında müdahale eden ŞUSKİ ekipleri mahallede yer alan okullarda yaşanan su sıkıntısını kısa süre içersinde çözdü.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ ekipleri tarafından yerinde ve zamanında yapılan bu tür çalışmaları takdir eden Kubacık Mahallesi sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Öte yandan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğünün hizmet sınırlarında bulunan kırsal mahallelerde 2 bin 932 adet içme suyu tesisi bulunmaktadır. Bu tesislerin kurulumu, işletilmesi ve arıza durumunda bakım-onarım hizmetleri ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekiplerince yapılmaktadır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com