Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Arınç: İnternet medyası çok takip ediliyor

Arınç: İnternet medyası çok takip ediliyor

Giriş Tarihi: 21 Ekim 2010 Perşembe 19:39
Arınç: İnternet medyası çok takip ediliyor

İnternetin, bugün yazılı basından çok daha fazla okunduğunu söyleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Taraflarla görüştük, talepleri var, RTÜKe değil ama ek bazı maddelerle bu alana düzenleme şart dedi.

Bülent Arınç, yabancı sermaye payının yüzde 50 olmasını, doğru, haklı, makul ve yerinde bulduklarını dile getirdi.

İnternet medyasıyla ilgili düzenlemeye ihtiyaç bulunduğuna işaret eden Arınç, internetin, bugün yazılı basından çok daha fazla okunduğunu söyledi.

Başbakan Yardımcısı Arınç, Orada da binlerce gazeteci var, reklam alıyorlar. Onların da sarı basın kartı, resmi ilan, bizi de artık  gazeteci olarak nitelendirin yönünde talepleri oldu. Doğrudan RTÜK ile ilgili değil ama Basın Kanununa ek bazı maddelerle bu sınırsız ve sorumsuz alanı da düzenlememiz lazım. Özellikle taraflarla görüştük, bir metin hazırlanmak üzeredir. Eminim, internet medyasıyla ilgili bir hukuki düzenlemeyi de sizlerin önüne getirebileceğiz diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com