Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Arapça Kursu Kayıtları Başladı

Arapça Kursu Kayıtları Başladı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdülüğü bünyesinde bulunan Bahçelievler Gençlik Merkezinde Arapça kursu açıyor.

Giriş Tarihi: 4 Kasım 2013 Pazartesi 21:14
Arapça Kursu Kayıtları Başladı

Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak adına gençlik faaliyetleri organize eden Bahçelievler Gençlik Merkezi bu doğrultuda Arapça kursu açıyor. Arapça kursunu aslen Ürdünlü olan Harran Üniversitesi öğretim görevlisi Yrd. Doç. Dr. Huzeyfe El Hatip verecek. Kayıtları başlayan Arapça kursuna gençlerin ilgisi yoğun.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız “Arapça kursunun başta ilahiyat öğrencileri ve imam hatip lise öğrencilerine faydalı olacağını düşünüyorum. İl Müdürlüğümüz ve Gençlik Merkezlerimiz olarak imkanlarımız dahilinde gençlerimizin hizmetindeyiz. Çalışmalarımızda bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen valimiz Sayın Celalettin Güvenç’e teşekkür ediyorum” dedi.

Bahçelievler Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil Alp ise “her zaman belirttiğim gibi gençlik merkezimizde gençlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu anlamda gençlerimizin de yoğun talebi üzerine Arapça kursunu açıyoruz. Kurs kayıtlarımız için tüm gençlerimizi gençlik merkezine bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com