Advert
Advert
Advert

Urfa'da gündem madde bağımlılığı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Her ay yapılan İl Danışma Meclis toplantısı yaptı. Danışma Meclisi toplantısına, son zamanlarda Şanlıurfa'da sık sık gündeme getirilen madde bağılılığı damgasını vurdu.

Urfa'da gündem madde bağımlılığı
Urfa'da gündem madde bağımlılığı

Aralık ayı İl Danışma meclis toplantısı GAP Team kongre salonunda yapıldı. Danışma meclis toplantısına tüm İlçe Başkanları, İlçe kadın kolları Başkanları, İlçe gençlik kolları Başkanları, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı ve Partililer katıldı. Daha sonra Divan teşekkülü Seçim İşleri Başkanı Süleyman Elgün tarafın oluşturuldu. Toplantı Teşkilat Başkanı Bahattin Yıldız, Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, Kadın Kolları Başkan vekili Ümran Bilim, Gençlik kolları Başkanı Sedat Ertürk’ün yaptığı sunumlarla toplantı devam devam etti. 
Toplantının sonunda İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül 1 Kasım seçimlerinde başarılı olan 13 İlçe Başkanına teşekkür plaketi verdi.
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Danışma meclisleri toplantılarında gündeme gelen madde bağımlılığıyla ilgili konuyu en üst düzeyde gündeme getirdiklerini söyledi.
Beyazgül, Bu konunun çözümü içinde sayın içişleri Bakanımız kesin talimat olduğunu dile getirdiği konuşmasında; “Ne gerekiyorsa yapılacak. Şanlıurfa da olmayan AMATEM olacak, emniyette narkotik timler var ve yine emniyet bu konunun üzerinde çok hassas bir şekilde duracak. Şanlıurfa bir müddet sonra inşallah bu sorunu konuşmayacak “ dedi.
Danışma meclisi toplantısında söz alan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin ise yaptığı açıklamada; “ 1 Kasım bizler için zafer ve bayram olsun dedik ve Rabbim mahcup etmedi inşallah. 1 Kasım ümmet için bir zafer oldu. Bizler için değil sadece bizlere umut bağlayan, bizler için önemli olan bizlerin muzaffer olması içim Kâbe de, mescitlerde, Medine’yi münevvere de, mescidi nebevi de, Kudüs’te ve İslam coğrafyasının olduğu tüm mübarek mekânlarda bizler için dua eden çocuk, anne, kardeş, baba kim varsa bize dua eden insanların zaferi oldu” diye konuştu.

Aralık ayı İl Danışma meclis toplantısı GAP Team gençlik kolları Başkanları Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı Süleyman Elgün Bahattin Yıldız Yerel Yönetimler Cemil Çada
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü