Advert
Advert
Advert

Ferhat Şelli FETÖ'dan açığa alındı

Şanlıurfa'nın önemli bürokratlarından Gıda, Tarım ve Hayvancılık bakanlığı eski müsteşar yardımcısı Ferhat Şelli FETÖ soruşturması kapsamında açığa alındı.

Ferhat Şelli FETÖ'dan açığa alındı
Ferhat Şelli FETÖ'dan açığa alındı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık bakanlığında 15 Temmuz derbe girişimi sonrasında başlatılan operasyonlar kapsamında aralarında Ferhat Şelli'nin de bulunduğu aralarında eski müsteşar yardımcısı, eski genel müdür, genel müdür yardımcıları, daire başkanı ve il müdürlerinin de olduğu bin 379 kişi hakkında açığa alma, sözleşme feshi ve memuriyetten atılma işlemleri yapıldı. 

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı kamu personeline yönelik çalışma kapsamında, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve bağlı kurumlarda toplam bin 379 kişi hakkında işlem gerçekleştirildiği bildirildi.

ferhat şelli Ferhat Şelli Kimdir?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nizamettin Kara     2016-08-08 Kimlere güvenmiş bu devlet bu millet, her fetöcüden tek tek hesap sorulmalı yaptıkları yanlarına kar kalmamalı.
İsimsiz     2016-08-01 Devlet malını çalan devlete ihanet eden devletten çalanları görevinden alın
Ramazan çiftçi     2016-08-01 Ferhat şelli nin bit numara lı ortagı MEHMET BİŞAR toğunfa zamanında fetö ye çok yardımınbulunmuştur ve sayın cumhur başkanımı takip etmişse onuda açıga alınmadının rica ediyoruz ferhat şelli olul ihaleleri alıp ona veriyor ve oda demirde betondan iç dekorasyondan çalıp karını öyle çıkarıyordu şimdi kendi adına bileyi yok hepsi çocuklarının adına kaynının adına yeginlerinin adına yapmış her şeyi devlet parasını çok çaldı zalimin zulmu varsa fakştinde demokrasisi allahı var o kadar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu