Advert
Advert
Advert

AR-GE Toplantısında Gündem; Siyaset Akademisi

AK Parti AR-GE birim toplantısında konuşan AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı Nusret Urmak; “21 Eylül’de “Yerel Yönetimler IV” konu başlığında başlayacak olan Siyaset Akademisi kayıtlarımız sürüyor, siyaset ve yönetimi düşünen herkes katılabilir” dedi.

AR-GE Toplantısında Gündem; Siyaset Akademisi
AR-GE Toplantısında Gündem; Siyaset Akademisi

AK Parti İl Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya AR-GE Başkan Yardımcısı Fatih Kahya, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve İlçe AR-Ge Başkanları katıldı.

Toplantıda, düzenlenecek olan siyaset akademisi ile ilgili çalışmaları değerlendirdiklerini aktaran Urmak; “AK Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkanlığı tarafından yürütülen Siyaset Akademisini Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak 8.Dönem eğitim çalışmasını yapacağız. Daha önce 4’ü  Şanlıurfa merkez, Viranşehir, Siverek ve Birecik İlçelerimizde olmak üzere 7 merkezde Siyaset  Akademisi düzenledik.  21 Eylül’de “Yerel Yönetimler IV” konu başlığında başlayacak olan Siyaset Akademisi 8 hafta sürecek ve eğitim faaliyetimize çok değerli Bakanlarımız, Büyükşehir Belediye Başkanlarımız, Büyükşehir Belediye Kanunu konusunda deneyimli Akademisyenler ve Kişisel Gelişim Uzmanı katılımcılarla birlikte olacaklar” dedi.

Siyaset ve yerel yönetim hakkında bilgi edinmek isteyenler için önemli bir fırsat olacağını ifade eden Urmak; “Konu başlığımız Yerel yönetimler olduğundan gerek şuan yerel yönetimlerde görevde bulunan ve gerekse önümüzdeki dönemde bu alanda hizmete talip olmak isteyenlerin faydalanacağı bir eğitim faaliyetidir” diyerek Siyaset Akademisi kayıtlarının İl Başkanlığında 21 Eylül tarihine kadar yapılacağı ve18 yaşını doldurmuş herkesin başvurabileceğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler