Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu Hastaneler

Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu Hastaneler

Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğü Çocuk Ergen Kadın ve Üreme Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürlüğünce “Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu Hastaneler Programı” yürütülmektedir.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2012 Cumartesi 14:02
Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu HastanelerÜlkemizde, bebek ölüm oranlarını azaltmak amacıyla bebeklerin yaşamın ilk 6 ayı boyunca sadece anne sütü ile beslenmelerini sağlamak ve doğum yapılan bütün hastanelerin Bebek Dostu Hastane olmalarının sağlanması hedefine yönelik Bebek Dostu Altın İl Programı kapsamında anne sütünün faydalarına halkın dikkatini çekmek ve gündem oluşturmak amacıyla il merkezinin çeşitli bölgelerinde ilk 6 ay sadece anne sütü kullanımı konulu bilboard reklamları yayınlanmıştır.

17-18.11.2012 tarihinde saat 12:00 ile 17:00 arasında Urfa City AVM’de standlar açılarak,halkı bilinçlendirmek ve Anne sütüne teşvik amacıyla çalışmalar yapılacaktır.Anne sütünün önemine dikkat çekmek amacıyla oyuncak balonlar dağıtılacaktır ve animasyon gösterileri sergilenecektir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com