Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ankara’da Şanlıurfa Platformu Kuruldu

Ankara’da Şanlıurfa Platformu Kuruldu

Ankara'da ikamet eden bir grup Şanlıurfa sevdalısı bir araya gelerek "Şanlıurfa Platformu" adı altında birleşti.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2013 Çarşamba 11:49
Ankara’da Şanlıurfa Platformu Kuruldu

Ankara'da gönüllük esasına dayalı olarak kurulun Şanlıurfa Platformu’nun Başkanlığına platformun yönetim kurulu tarafından Habip Çadırcı seçildi.

Şanlıurfa Platformu'nda Ankara'da ikamet eden Şanlıurfa'lı iş, siyaset, hukuk, bürokrat ve medya dünyasından seçkin simalar yer alıyor.

Şanlıurfa Platformu tarafından platform başkanlığına getirilen Habip Çadırcı oluşturulan platformun amacı ve gelecekteki çalışmaları ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Çadırcı, açıklamasında:

“Gönülülük esasına dayalı olarak oluşturduğumuz platformumuzun esas amaçları, Ankara’daki Şanlıurfa’ lıların tanışmalarını, görüşmelerini; acı ve tatlı günlerinde, üzüntü ve sevinçlerini paylaşmak, dostluk ve hemşehrilik bilincini kuvvetlendirerek Şanlıurfa'nın sorunlarının çözümünde aktif rol almayı hedefliyoruz.

Bu vesile ile de Şanlıurfa'lı hemşerilerimizin, doğup büyüdükleri, ailelerinin yaşamakta olduğu, dönüp yaşamayı arzu ettikleri Şanlıurfa’nın parlak günlere ulaşabilmesi için iktisadi, ticari, sanayi, sosyal ve çevre konuları ile ilgili sorunlarının tespiti noktasında özveri ile çalışmalar yapmak istiyoruz.

Şanlıurfa'nın tepit edilen kısa, orta ve uzun vadeli sorunlarının çözümlenmesi için gerekli stratejiler ile çözüm yolları aranması, yeni projelerle ilgili fikir alış verişinde bulunulması ve bu tespitleri mahalli yöneticiler ile yetkili çevrelere duyurabilmesi amacıyla belirli zamanlarda platform üyeleri ile toplanmalarını sağlamaktır.” dedi.

Habip Çadırcı ayrıca platformun tüzel kişiliği hakkında da “Söz konusu Şanlıurfa Platformu'nun, tüzel kişiliği mevcut olmayıp tamamen hemşerilerin gönüllülük esasına dayalı olarak bir araya gelmesinden oluşan bir topluluktur. Şanlıurfa Platformu Kurucular Kurulu, bürokratından iş adamına, avukatından gazetecisine kadar çeşitli kesimlerden oluşmaktadır. Platformun kapısı gönülülük esasına dayalı olarak, her türlü kişisel çıkarlardan uzak Şanlıurfa sevadlısı, yüreği Şanlıurfa için atan tüm vatandaşlarımıza açıktır"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com