Advert
Advert
Advert

Her ilçeye "Bozova Platformu" gibi bir Platform lazım

Ankara ziyaretlerine devam eden Bozova Platformu, Kaymakam Hidayet SARI öncülüğünde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK’i TBMM'deki makamında ziyaret etti. Kurulduğu günden beri Bozova ilesi için çalışan Bozova Platformuna herkes gıpta ile bakıyor.

Her ilçeye
Her ilçeye

 Ziyarete Bozova Platformu heyetinden Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali CEVHERİ ,Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet AKGÜN, Başhekim M. Fatih AKSOY, Ziraat Odası Başkanı Suphi AKSOY ve KaraKöprü Belediye Başkanı Metin BAYDİLLİ katıldı.
Heyet, kaymakamlığımızca hazırlanan ve başta Tarım Bakanlığını ilgilendiren projeler olmak üzere tüm projelerimiz hakkında bilgi verdiler.

Proje sunumlarını bizzat kaymakam Hidayet SARI yaparak, Tarım Bakanlığı tarafından, Gölbaşı mahallesinde bulunan ve şuan atıl durumda olan eski ilçe Meteoroloji Müdürlüğü binasının onarımının yapılması, burada yer alan geniş bahçe içerisinde misafirhane yapılması, eskiden Yatılı İlköğretim Bölge Okulu olarak kullanılan okulun Tarım Meslek Lisesi’ne dönüştürülmesi ve Bozova ilçemiz için hazırlanan TOKİ evleri 1.etap projelerinin gerçekleşmesi için çalışma başlatılmasına karar verildi.
Bozova Platformu heyeti Bakan ÇELİK’e Urfa Fıstığı, Bozova Kuşlarının yer aldığı takvim, sabun ve çerçeve hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan ÇELİK, projelerin takipçisi olacağını söyledi.

Ankara ziyaretler devam eden Bozova Platformu Kaymakam Hidayet SARI öncülüğünde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK TBMM ziyaret etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu