Advert
Advert
Advert

Ankara Altındağ heyet, Başkan Demirkol’u makamında ziyaret etti

Ankara Altındağ Belediyesi’nden kente gelen heyet, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti.

Ankara Altındağ heyet, Başkan Demirkol’u makamında ziyaret etti
Ankara Altındağ heyet, Başkan Demirkol’u makamında ziyaret etti

 

Haliliye Belediyesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle Sosyal Etkileşim Projesi kapsamında Ankara’nın Altındağ Belediyesi ile ortak projeye imza attı. “İpekyolu’nda El Sanatları Sergisi” adıyla başlatılan projenin ilk ayağı Ankara’da gerçekleşti. Projenin kapanış ayağı için Şanlıurfa’ya gelen Altındağ Belediyesi heyeti Başkan Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti.

Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Temel, AK Parti 22. Dönem Şanlıurfa Milletvekili ve Altındağ Belediyesi Kültür Sanat Danışmanı Mehmet Atilla Maraş, Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uludağ ve Belediye Meclis Üyesi Metin Çadırcı’nın yer aldığı ziyarette, Başkan Demirkol projenin önemine ilişkin çeşitli bilgiler verdi.

Yapılan projeyle doğu ve batı arasında bir köprü oluşturmayı başardıklarını anlatan Başkan Demirkol, ziyaretle ilgili açıklamasında şunları söyledi:
“Haliliye Belediyesi ve Altındağ Belediyesinin ortaklaşa yürütmüş olduğu bir sosyal etkileşim projesi olan İpekyolu’nda El Sanatları Sergimizin birinci bölümünü Ankara Altındağ Belediyesinin salonlarında gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu sunumumuzda bu sergimizde bize ev sahipliğini en candan, en samimi ve en kalbi şekilde yapan Altındağ Belediye’mizin Başkanı Sayın Veysel Tiryaki Beyefendiye ve şuanda bizleri ziyaret etme tevazuunda bulunan Sayın Tuncay Temel Beyefendiye ve beraberindeki heyete Haliliye’yi ziyaret ettikleri için teşekkür ederiz. Bu sosyal etkileşim projelerindeki amaç bölgemizi ve ülkemizi ilk önce biz tanıyalım bölgemiz insanıyla uzak coğrafyadaki insanlar arasında kardeşlik ve uhuvvet duygusunun gelişmesi, birbirimizin sahip olduğu kültürel değerlerin aslında aynı olduğu ve bizim birbirimizden ayrı olmadığımızı gösteren faaliyetlerimiz olacak.”

Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Temel ise, “İpekyolu’nda El Sanatları konulu proje kapsamında burada olmaktan mutluluk duyuyoruz. İlçemizin üyeleri, kadın eğitim kültür merkezlerinin üyeleri, yaklaşık 30 kişi ile birlikte burada olmaktan büyük bir şeref duyuyoruz, onur duyuyoruz. Büyük bir konukseverlikle karşılandık, büyük bir sıcak ilgi gördük, çalışanlarınız bizimle çok yakından ilgilendiler. Sizlerde bizi makamınızda kabul ettiniz” diye konuştu.

Ankara Altındağ Belediyesi heyet Haliliye Belediye Başkan Fevzi Demirkol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu