Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya ANİYAD'tan Gazeteciler Birliğine ziyaret

ANİYAD'tan Gazeteciler Birliğine ziyaret

Giriş Tarihi: 15 Ağustos 2011 Pazartesi 22:38
ANİYAD'tan Gazeteciler Birliğine ziyaret

 

Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği (ANİYAD) yönetim kurulu olarak Şanlıurfa Gazeteciler Birliğine ziyarette bulundu.

Merkezi Şanlıurfa’da bulunan ve Yaklaşık iki ay önce kurulan Anadolu internet yayıncıları derneği ziyaret turlarına başladı. Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ile bir süre sohbet eden ANİYAD Başkanı Ahin Güneş, Başkan Yardımcısı M.Guli Aslan ve yönetim kurulu üyelerinden Ercan Akkor, Gül San, Murat Çiftçi ziyarette hazır bulundular. ANİYAD Başkanı Ahin Güneş; “İnternet üzerinden yayın yapan haber sitesi yöneticileri öncülüğünde kısa adı (ANİYAD) olan derneğimizi kurduk. Çalışmalarımıza öncelikle meslektaşlarımızı ziyaret ederek başladık. Bu anlamda bizleri kabul eden Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve Başkan Yardımcısı Şahban Kılıç’a teşekkür ederim” dedi.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi; “Günümüz koşullarında internet çok yaygın olarak kullanılıyor, internet üzerinden yayın yapan meslektaş arkadaşlarımız böyle bir yola başvurmuşlar, çağımız teknoloji ve internet çağrıdır. Bu anlamda yeni oluşumlarında Şanlıurfa Gazeteciler Birliği adına başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com