Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya ANİYAD’tan 24 Temmuz Kutlaması

ANİYAD’tan 24 Temmuz Kutlaması

Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği Başkanı Ahin Güneş, yayınladığı yazılı mesaj ile 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2016 Pazartesi 08:37
ANİYAD’tan 24 Temmuz Kutlaması

 

Güneş yayınladığı mesajında

"Özgür basın, demokratik hayatın vazgeçilmez unsuru, haber alma ve aktarma özgürlüğünün de birincil aracıdır.

Kişisel hak ve hürriyetler başta olmak üzere, meslek ilkeleri ve kamu yararı gibi değerleri gözeterek, doğru ve gerçek haberleri objektif şekilde paylaşmak, basını şüphesiz daha güvenilir ve güçlü kılmaktadır.

Görevini bu doğrultuda ödün vermeden fedakârca, mesai mefhumu gözetmeden ve her türlü koşulda yürüten basın mensuplarımız ise her türlü övgü ve takdiri hak etmektedir.

Ülkemizde, tarafsız cesur basının gerçek demokrasilerin vazgeçilmezi olduğu gerçeğini, 15 Temmuz tarihinde ülkemizde yaşanan darbe girişimi sırasında derinden yaşadık, hissettik.

Demokrasiye, ülkemizin birlik ve beraberliğine sahip çıkarak, üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren yerel ve yaygın tüm basın kuruluşlarına ve mensuplarına bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile tüm basın kuruluşlarının ve gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutluyor, görevlerinde kolaylık ve başarılar diliyorum" dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com