Advert
Advert
Advert

Anadolu Kız Lisesinde Mezuniyet Töreni

Anadolu Kız Lisesinde Mezuniyet Töreni
Anadolu Kız Lisesinde Mezuniyet Töreni

Şanlıurfa Anadolu Kız Lisesinde Kermes ve 12.sınıflar için Mezuniyet Töreni yapıldı.
Düzenlenen kermeste çeşitli gıda ürünleri sergileyen öğrenciler bir taraftan alışverişlerini yaparken diğer yandan doyunca eğlendiler. Müzik eşliğinde halay çeken öğrenciler okul bahçesinde halkalar oluşturarak renkli bir görüntü oluşturdular.
Ayrıca 12.sınıf öğrencilerinin mezuniyetleri nedeniyle yapılan törende, mezun olacak öğrenciler adına konuşmalar yapıldı, öğrenciler tarafından hazırlanan skeçler oynandı, şarkı-türküler söylenerek hep birlikte eğlenerek coştular. Öğrenci velilerinden de katılımın olduğu törende büyük bir coşku ve heyecan vardı. Kermesten elde edilecek gelir ile okul kütüphanesine kitap alınarak tüm öğrencilerin istifadesine sunulacak.
Diğer taraftan kutlu doğum haftası nedeniyle öğrenciler arasında düzenlenen Peygamber Efendimiz (S.A.S) hakkında güzel NAAT okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerden birinci 11-E sınıfından Özlem Ateş’e çeyrek altın, ikinci olan 10-B sınıfından Serap Kaplan’a gram altın, üçüncü olan 9-B sınıfından Dilek Aslantaş’a MP3 çalar, dördüncü olan 10-F sınıfından Hatice Karasungur’ a kitap hediye edildi.           
Törende kısa bir konuşma yapan okul müdürü İbrahim MÜJDE; emeği geçen tüm idareci, öğretmen, veli ve öğrencilere teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler