Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Anadolu Kız Lisesinde Mezuniyet Töreni

Anadolu Kız Lisesinde Mezuniyet Töreni

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2014 Cuma 07:33
Anadolu Kız Lisesinde Mezuniyet Töreni

Şanlıurfa Anadolu Kız Lisesinde Kermes ve 12.sınıflar için Mezuniyet Töreni yapıldı.
Düzenlenen kermeste çeşitli gıda ürünleri sergileyen öğrenciler bir taraftan alışverişlerini yaparken diğer yandan doyunca eğlendiler. Müzik eşliğinde halay çeken öğrenciler okul bahçesinde halkalar oluşturarak renkli bir görüntü oluşturdular.
Ayrıca 12.sınıf öğrencilerinin mezuniyetleri nedeniyle yapılan törende, mezun olacak öğrenciler adına konuşmalar yapıldı, öğrenciler tarafından hazırlanan skeçler oynandı, şarkı-türküler söylenerek hep birlikte eğlenerek coştular. Öğrenci velilerinden de katılımın olduğu törende büyük bir coşku ve heyecan vardı. Kermesten elde edilecek gelir ile okul kütüphanesine kitap alınarak tüm öğrencilerin istifadesine sunulacak.
Diğer taraftan kutlu doğum haftası nedeniyle öğrenciler arasında düzenlenen Peygamber Efendimiz (S.A.S) hakkında güzel NAAT okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerden birinci 11-E sınıfından Özlem Ateş’e çeyrek altın, ikinci olan 10-B sınıfından Serap Kaplan’a gram altın, üçüncü olan 9-B sınıfından Dilek Aslantaş’a MP3 çalar, dördüncü olan 10-F sınıfından Hatice Karasungur’ a kitap hediye edildi.           
Törende kısa bir konuşma yapan okul müdürü İbrahim MÜJDE; emeği geçen tüm idareci, öğretmen, veli ve öğrencilere teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com