Advert
Advert
Advert

Anadolu Gençlik derneği iftarda buluştu -VİDEO-

Anadolu Gençlik derneği iftarda buluştu -VİDEO-
Anadolu Gençlik derneği iftarda buluştu -VİDEO-

Anadolu Derneği Şanlıurfa Şubesi üyeleri ile iftarda buluştular.

 

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Anadolu Derneği, geleneksel olarak düzenledikleri “Çalışan Gençlik Komisyonu”  iftar programına öğrencilerin yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşların temsilcileri katıldılar.

 

Şanlıurfa Mahmut Sade Öğrenci Yurdu Yemekhanesinde gerçekleştirilen iftara Memursen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Şanlıurfa Profesyonel Turist Rehberleri Dernek başkanı Kamil Türkmen, Sağlık Sen Şube Başkanı Mahmut Atçı, ve çok sayıda STK Temsilcisi hazır bulundu.

 

 

İftar öncesi Anadolu Gençlik Derneği hakkında misafirlere bilgi veren Şanlıurfa Şube Başkanı Fuat Keşküş, Genel Başkan Salih Turhan’ın Şanlıurfa’ya geleceğini ancak başka programlardan dolayı gelemediğini belirterek; “Genel Başkanımız adına hepinize hoş geldiniz diyorum” dedi.

 

Daha sonra programla ilgili bilgi veren Başkan Fuat Keşküş; “Anadolu Gençlik Derneği olarak her yıl mutad olarak yapmış olduğumuz geleneksel iftar programlarından birini daha yaşadık. Şanlıurfa’da 10 mahalle temsilcimiz var. Buralarda yaptığımız iftarlardan sonra taclandırma olarak bugün burada topluca iftarımızı açmış olduk. İftar yemeğindeki kastımız Ramazan bereketi ile bereketlenmek, ve bu bereketi bize madden manen ve fikren yardımcı olan kardeşlerimizle bir araya gelip, bunu beraber paylaşmamızdır. Biz bu iftarı yaptık, inşallah bu iftarı Somali’de yapar. Bütün dünya yapar. Biz karnımızı doyurduk, açlıkla boğuşan tüm insanlar karnını doyurur” dedi.

Programa katılan ve katkı sunan herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ömer Aslan / www.balikligol.com

VİDEO


Anadolu Gençlik Derneği Şanlıurfa Şubesi İftar balikligol_com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!