Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Ana sınıfı çocuklarına oyuncuk verdiler

Ana sınıfı çocuklarına oyuncuk verdiler

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2010 Salı 15:26
Ana sınıfı çocuklarına oyuncuk verdiler

 

Şanlıurfa Devteşti Mahallesinde bulunan Şanlıurfa İlköğretim Okulu ana sınıfı çocuklarına Bireysel ve Toplumsal Gelişim Derneği tarafından oyuncak dağıtıldı.

Şanlıurfa İlköğretim Okulunda bulunan 5 Anasınıfı ve bu sınıflarda okuyan 289 öğrenciye okulda oynamak için oyuncak dağıtıldı. Oyuncakları alan çocuklar sevinçle oynamaya başladılar.

Çocukları sevindiren oyuncak dağıtımı ile ilgili olarak Bireysel ve Toplumsal Gelişim Dernek Başkanı Tuba Pişkin İnan; “Şükriye İnan, Fahriye Aslankol, Seval Yazgı ve Gülseren Kaplan ile birlikte Çocuklara oyuncak temin etmek için Torutoys’dan talepte bulunduk. Sağolsun İbrahim Toru 289 çocuğa yetecek kadar oyuncak bağışladı. Biz de oyuncak sıkıntısı çeken Şanlıurfa İlköğretim Okulu öğrencilerine oyuncak dağıttık. Bundan dolayı Başta Toru Toys firması olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Çocuklar bizim geleceğimiz çocukları sevindirmek hepimizin görevi” dedi.

Oyuncakları alan çocuklar sevinçleri gözlerinde okunuyordu. Çeşitli oyuncakları kucağına alan çocuklar doyasıya eğlendiler.

www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com