Advert
Advert
Advert

Amatörler Takımların Sorunları Masaya Yatırıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından Şanlıurfa’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin sorunları masaya yatırıldı.

Amatörler Takımların Sorunları Masaya Yatırıldı
Amatörler Takımların Sorunları Masaya Yatırıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ASKF tarafından Şanlıurfa'da bulunan amatör spor kulüplerinin sorunlarını dinlemek ve sorunların çözüm yollarını araştırmak amacı ile eski Ticaret Sanayi Odasının yeri olan yeni idari binada toplantı gerçekleştirildi.
Düzenlenen toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, AKSF Başkanı Bahattin Canbeyli, Futbol İl temsilcisi Abdurrahman Çadırcı ile amatör kulüplerin başkanları ile yöneticileri katıldı.  Toplantıda konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız “2012-2013 sezonu öncesinde Şanlıurfa genelinde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerimizin sorunlarını dinlemek ve görüş alışverişinde bulunarak çözümler üretmek için toplantılar yapıyoruz. Bu toplantılarla il genelinde amatör futbol takımlarının yanı sıra diğer branşlar da faaliyetleri arttırmak adına ortak akıl birliği çerçevesinde sorunları tartışarak çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz.” dedi.
Vali Celalettin Güvenç'in desteğiyle Şanlıurfa’daki tüm amatör spor kulüplerine malzeme yardımının yapılacağını dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ''Şanlıurfa'nın dört bir yanında sentetik çim sahaların yapılmaktadır. İleriki yıllarda da bunun semeresinin alınacağını umut ediyoruz. Sayın bakanımız Faruk Çelik ve Vali Celalettin Güvenç'in verdiği katkıyla Şanlıurfa’yı spor şehri yapacağız'' ifadelerini kullandı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle