Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Amatörler Takımların Sorunları Masaya Yatırıldı

Amatörler Takımların Sorunları Masaya Yatırıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından Şanlıurfa’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin sorunları masaya yatırıldı.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2012 Cuma 11:38
Amatörler Takımların Sorunları Masaya Yatırıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ASKF tarafından Şanlıurfa'da bulunan amatör spor kulüplerinin sorunlarını dinlemek ve sorunların çözüm yollarını araştırmak amacı ile eski Ticaret Sanayi Odasının yeri olan yeni idari binada toplantı gerçekleştirildi.
Düzenlenen toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, AKSF Başkanı Bahattin Canbeyli, Futbol İl temsilcisi Abdurrahman Çadırcı ile amatör kulüplerin başkanları ile yöneticileri katıldı.  Toplantıda konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız “2012-2013 sezonu öncesinde Şanlıurfa genelinde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerimizin sorunlarını dinlemek ve görüş alışverişinde bulunarak çözümler üretmek için toplantılar yapıyoruz. Bu toplantılarla il genelinde amatör futbol takımlarının yanı sıra diğer branşlar da faaliyetleri arttırmak adına ortak akıl birliği çerçevesinde sorunları tartışarak çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz.” dedi.
Vali Celalettin Güvenç'in desteğiyle Şanlıurfa’daki tüm amatör spor kulüplerine malzeme yardımının yapılacağını dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ''Şanlıurfa'nın dört bir yanında sentetik çim sahaların yapılmaktadır. İleriki yıllarda da bunun semeresinin alınacağını umut ediyoruz. Sayın bakanımız Faruk Çelik ve Vali Celalettin Güvenç'in verdiği katkıyla Şanlıurfa’yı spor şehri yapacağız'' ifadelerini kullandı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Görüntülü- GHSİM’den Basınspor’a malzeme yardımı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com