Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Spor AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI

AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI

Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta oynanacak maçların saat ve tarhler açıklandı.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2012 Cuma 21:41
AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH GÜNÜ SAAT KARŞILAŞAN TAKIMLAR KATEGORİSİ YERİ

19.12.2012 Çarşamba 18:30 Kendirspor-Eyyüpspor U 19 Ligi Yenice 2 nolu saha

19.12.2012 Çarşamba 18:30 Anadolu Gençlik-Reha Gençlik U 19 Ligi Arena 1 nolu saha

19.12.2012 Çarşamba 18:30 Bağlarbaşı-Tarımspor U 19 Ligi Arena 2 nolu saha

20.12.2012 Perşembe 18:30 Güvenspor-Esnafspor U 19 Ligi Arena 1 nolu saha

20.12.2012 Perşembe 18:30 Bağmancıspor-Edessa 7 Yıldız U 19 Ligi Arena 2 nolu saha

21.12.2012 Cuma 13:00 Akçakalespor-Suruç Bld U 19 Ligi Akçakale ilçe stadı

22.12.2012 Cumartesi 13:00 M.Kemal Lisesi-Siverek Bld U 19 Ligi Siverek ilçe stadı

22.12.2012 Cumartesi 13:00 V.Şehir Gap-İdmanyurdu 1. Amatör V.Şehir ilçe stadı

22.12.2012 Cumartesi 13:00 Suruç Bld-Yeni Harranspor 1.Amatör Birecik ilçe stadı(Toprak)

22.12.2012 Cumartesi 11:00 Ş.Urfaspor-Edessa 7 Yıldız U 15 Ligi Arena 2 nolu saha

22.12.2012 Cumartesi 12:30 İl Özel İdaresi-Karaköprü Bld U 15 Ligi Arena 2 nolu saha

22.12.2012 Cumartesi 14:00 Ş.Urfaspor-Edessa 7 Yıldız U 17 Ligi Arena 2 nolu saha

22.12.2012 Cumartesi 10:30 Ş.Urfaspor-İl Özel İdare U 19 Ligi Arena 1 nolu saha

22.12.2012 Cumartesi 12:30 Bozovagücü-Kelaynakspor 1.Amatör Arena 1 nolu saha

22.12.2012 Cumartesi 14:30 Karaköprü Bld-Tarımspor Süper Amatör Arena 1 nolu saha

22.12.2012 Cumartesi 11:30 Bağlarbaşı-Kendirspor 1.Amatör Yenice 2 nolu saha

22.12.2012 Cumartesi 13:30 M.Kemal Lisesi-Bağlarbaşı U 17 Ligi Yenice 2 nolu saha

23.12.2012 Pazar 11:30 V.Şehir Bld-Yeni Hal Spor 1. Amatör V.Şehir ilçe stadı

23.12.2012 Pazar 13:30 V.Şehir Başak-M.Kemal Lisesi Süper Amatör V.Şehir ilçe stadı

23.12.2012 Pazar 13:00 Hilvanspor-Akçakalespor Süper Amatör Siverek ilçe stadı

23.12.2012 Pazar 13:00 Yeni Harranspor-Bozovagücü U 19 Ligi Akçakale ilçe stadı

23.12.2012 Pazar 12:00 Çamlıdere-Güvenspor 1.Amatör Yenice 2 nolu saha

23.12.2012 Pazar 14:00 DSİ Spor-İl Özel İdaresi Süper Amatör Yenice 2 nolu saha

23.12.2012 Pazar 13:00 Suruç Gençlik-Kelaynakspor U 19 Ligi Arena 2 nolu saha

23.12.2012 Pazar 13:00 Ş.Urfa Gençlik-Gazi Kent Bayanlar Ligi Arena 1 nolu saha

23.12.2012 Pazar 13:30 Birecik Bld-Şahin Bey Bld BAL Ligi Birecik ilçe stadı

Kritik Maç : DSİ Spor-İl Özel İdaresi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor altyapısından Neden oyuncu çıkmıyor?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com