Reklamı Geç
Advert
Advert

Altuğ; Yağmrun yağmasını benden bilmeyin

Altuğ; Yağmrun yağmasını benden bilmeyin
Altuğ; Yağmrun yağmasını benden bilmeyin

Şanlıurfa Valiliği himayesinde, Halfeti Kaymakanlığı’nın düzenlediği ve Halfeti Belediyesi, Türkiye Su Sporları Fedarasyonu, Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından desteklenen Halfeti 2. Su Sporları Şenlikleri başladı.

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutanın gelmediği ilk günkü programa, Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Altuğ, Su Altı Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Oğuz Aydın, Halfeti Belediye Başkanı Mahmut Özdemir selamlama konuşmaları yaptılar. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür ve yöneticileri Erkan Sözen, İsa Kızıldemir, Ömer Faruk Gürkan, Mehmet Canpolat, Mehmet Büyükfırat ile Halfeti/ Argıl Belediye Başkanı Hüseyin Şimşek katıldılar.

 Halfeti Kaymakamı İsmail Çiçek yapmış olduğu konuşmada, düzenlenen etkinliklere özellikle Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’a teşekkürlerini iletti. Bu etkinliklerin bundan sonraki yıllarda daha da ilerletilerek devam edeceğini ve Halfeti’nin su sporları için büyük bir merkez olması için çabaların süreceğini ifade etti.

Konuşmaların ardından SODES projeleri kapsamında eğitilen öğrencilerin kano gösterileri ilgiyle izlendi. Kano gösterilerinden sonra kız ve erkek öğrencilerin yüzme gösterileri düzenledi. Su Kayağı sporcuları tarafından, yarın yapılacak olan Su Kayağı Valilik Kupası için antreman turları atıldı.

Kız öğrenciler yüzme sırasında aniden bastıran yağmur ve fırtına nedeniyle protokolde izleyenler geri çekilmek zorunda kaldılar. Yüzücüler ise biri dışında herkes yüzmeyi bıraktı. Programa kısa bir ara verildi. Yağmurun şidetti dindikten sonra kaldıkları yerden devam ettiler.

Yağmurun rüzgarla birlikte yağmasından dolayı protokolde oturanların ıslanması üzerine Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Altuğ; Yağmurun yağmasını da benden bilmesinler diye gazetecilere mesaj dolu bir söz söyledi.

Etkinlikler 3 Ekim Pazar günü, Su Altından Halfeti ve Taş, Mozaik, Sedef, Yöresel el sanatları sergileri, Su Kayağı Valilik Kupası yarışmalarıyla devam edecek.

 Ömer ASLAN / www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdullah     2015-01-08 Eleştirenler eleştirilenlerden temiz olmadığından dolayı herkes haklı. Güzel bir yazı. Teşekkürler...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfaspor'u İcraya verenlerin isimleri sosyal medyaya düştü
Urfaspor'u İcraya verenlerin isimleri sosyal medyaya düştü
Şanlıurfa'da Mesleki Ve Teknik Eğitimde Çığır Açacak Yenilik
Şanlıurfa'da Mesleki Ve Teknik Eğitimde Çığır Açacak Yenilik