Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Altaylı: Beni eleştirenler Başbakan'la gülüşüyor

Altaylı: Beni eleştirenler Başbakan'la gülüşüyor

Başbakan röportajı sonrası eleştiri oklarının hedefi haline gelen Fatih Altaylı, Erdoğan ile görüşen Gezi temsilcilerine tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2013 Cuma 12:09
Altaylı: Beni eleştirenler Başbakan'la gülüşüyor

Altaylı, kendisine yapılan "röportajda doğru düzgün soru bile soramadı" eleştirilerine bir cevap yazısı daha kaleme aldı. Fatih Altaylı, kendisini çanak soru sormakla eleştirenlere de "Bana soru soramadın diyenler, kapalı kapılar ardında Başbakan'la gülüşüyor" diyerek tepkisini gösterdi.

İşte Altaylı'nın köşesinden Gezi temsilcilerini eleştirdiği yazası;

KAMERA ÖNÜ KAPALI KAPI ARKASI

... O insanlar çapulcu değil. İçlerinde marjinaller, yasa dışı gruplar da olabilir, ama çoğunluğu bizim de çevremizden, hatta sizin bile çevrenizden insanlar, demedim mi? Hepsini dedim. Bütün bunlar bir Başbakan'a nasıl söylenebilirse, nasıl söylenmeliyse öyle dedim. Ama öfkeli kalabalık kurban arıyordu, o günün kurbanı bendim.

Önceki gün de Gezi Parkı eylemcilerinden bir grup, Başbakan'la oturup saatlerce konuştu. Fotoğraflara baktım. Herkes gülüyordu. Ne konuşuldu diye merak ettim. Sordum soruşturdum. İçeriği ve sohbetteki üslubu öğrendim.

BENİMKİ İLE AYNI ÜSLUP

Ben Teke Tek'te hangi üslupta konuştuysam, ne dediysem üç aşağı beş yukarı aynı üslup ve aynı söylem kullanılmış. Tek fark, benim tüm bunları kameralar önünde yapmış olmam, onların ise kapalı kapılar ardında. Ve herkesin unuttuğu bir şeyi de ne yazık ki kendim hatırlatmak zorunda kalıyorum. Gezi Parkı tartışması, benim programdan beri o programda söylenen sözler üzerinden yürüyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com