Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Altaylı başörtülülere ettiği küfrü bir ileri taşıdı!

Altaylı başörtülülere ettiği küfrü bir ileri taşıdı!

TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu"na 28 Şubat post-modern darbesine ilişkin bilgi veren gazeteci Fatih Altaylı türbanlı kızlara ettiği hakareti bir adım ileri taşıdı.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2012 Perşembe 10:35
Altaylı başörtülülere ettiği küfrü bir ileri taşıdı!

Fatih Altaylı 28 Şubat döneminde başörtülü kadınlar için söylediği "fahişeler, şerefsizler, satanistler" sözlerini  daha da ileri giderek "Yanımda olsalardı" döverdim diyerek savundu.

TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu’na 28 Şubat post-modern darbesine ilişkin bilgi vermek için giden Altaylı'ya Doğan Grubu'na ait olan Radyo D'de yaptığı programda başörtülü öğrencilere ettiği küfür soruldu. Ancak Altaylı küfründen dolayı özür dilemek yerine savunmayı tercih etti.

Altaylı, 1999 yılında Radyo D'de türbanlı öğrencileri için ağır hakaret içeren sözlerine ilişkin, o dönemde Gölcük depremi olduğunu ve bir grup başörtülünün '7.4 yetmedi' pankartını açmasına çok sinirlendiğini söyledi.

"Yanımda olsaydılar döverdim" diyen Altaylı, o depremde birçok tanıdığı insanı kaybettiğini bu nedenle o sözleri söylediğini ifade etti.

2000’li yılların başında Radyo D’de sunduğu “Bâbıâli Yokuşu” adlı programda, derslere alınmamalarını protesto eden başörtülü öğrencilere “fahişeler, aşağılık şerefsizler, satanistler" diye hakaret etmişti.

ROTAHABER

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com